2752
2739
عنوان

خیلی پشیمونم خاستگارمو رد کردم 🥲

630 بازدید | 25 پست

من شهرستانم اون تهران بود خوش قیافه بود وضع مالیش هم خوب بود اخلاقشم خوب بود فقط یکی بخاطر راه دور و جدایی از خانوادم دوما بخاطر خانوادش ک مشکل افسردگی حاد و اینا داشتن و تو خانواده ما هم موجوده و دوتایی ترسیدیم بچه براش مشکلی پیش بیاد در آینده الان میگم حیف شد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چرا ؟

خیلییییییی اشتباه بود

دوری از خانوادت ی طرف

غربت که آدم طاقت نمیاره ی طرف

بعد تو اون غربت خانواده شوهرم افسرده باشن و دلخوش نباشی ی طرف

بچه ام بیاد دیگه روحیه نداره نه مادربزرگ شادی داره نه خاله خوبی نه عمه خوبی کلا خوب نیست

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام
2740
خیلییییییی اشتباه بود دوری از خانوادت ی طرف غربت که آدم طاقت نمیاره ی طرف بعد تو اون غربت خانواده ...

همه اینا ی طرف بیشتر ترسیدم بچمم خدایی نکرده مثل اونا افسرده بشه چون خاهر خودمم داره

همه اینا ی طرف بیشتر ترسیدم بچمم خدایی نکرده مثل اونا افسرده بشه چون خاهر خودمم داره

هیچوقت دیگه اینکارو نکن 

آفرین تصمیمت به جا و به موقع بود

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام

کلا از روی این معایب و مزایایی که می گی یعنی شناخت شخصی هم نداشتی. این جوری ازدواج اصلا درست نیست. 

اگر هم با کسی از طریق خواستگاری آشنا می شی باید حسابی بشناسیش قبل از عقد. ایشون که دور بوده احتمالا اصلا امکانش نبوده. با کسی ازدواج کن که بتونی خودش رو خوب بشناسی. نه این که بر اساس موقعیت و تاریخچه ی خانوادگی فرم پر کنی. البته موقعیت و تاریخچه خانواده هم خیلی مهمه ها. ولی توی دنیا امروز که خیلی وقت ها بچه ها با خانواده شون متفاوت هستند اون به تنهایی کافی نیست.

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند