2752
2734
عنوان

مادرشوهر خسیس

375 بازدید | 25 پست

کیا مادرشوهر خسیس دارن؟ البته برام یه مقدار خسیسه .خیییلی هم چرب زبان و خودشیرین. حثقوق بردار هم هست.همه چیو مختصر تموم میکنه. تنها هدیه با ارزشی که ازش گرفتم فقط یه انگشتر خیلی نازک زیر گرم بود که تو عقد بهم داد. تو عروسیم بهم هییچ طلایی نزد دریغ از یه چیز سبک . همسرم سرویس طلایی که خرید این از قبل با شوهرم قول و قرار کرد که باااید من بزنم!!! داد این زد . هیچی نداد .  به یلدایی آوردن و عیدی آوردن که اصلا هیییچ اعتقادی نداره . یه بار زبون شوهرم رد کرد یه مدل طلا جولوی این بهم نشون داد این سریع گفت ای بابا این پسر منم فقط میگه ...یه پول جمع نمیکنه برای ما بخره!   دوستان دقت کنین چی گفت ! گفت برای ماااا یعنی خودش ر ا هم شامله !!! آخه این چقد رو داره نمیگه خودش هیییچ طلایی تو عروسی به من نزد حالا از پسرش انتظار داره! من نمیخوام اینجا پز بدم اما همسرم هیچی برام کم نمیزاره چه طلا چه چیزای دیگه. من پررویی این شخص رو دارم میگم

مادرشوهر من 

الیته برا من خسیسه 

برا دختراش اینطور نیس 

برا پسر من ۵سال میش،۱۰۰هزار ت پول و یه زنجیر بدل اورد 

امروز برا نوه دختریش ۱۵ میلیون داد یه دونه النگو نوزادی خرید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مادرشوهر منم سر عقد هیچی بهم نداد 

عیدی ام شوهرم دستبند گرف و گل و شیرینی و دسته گل

مادرش اصلا نمی‌دونست میخواد بیاره.  رفت مسافرت.... 

روز سوم عید عیدی آوردن...

ب قول تو فقط چرب زبون و خودشیرین

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
مادرشوهر من  الیته برا من خسیسه  برا دختراش اینطور نیس  برا پسر من ۵سال میش،۱۰۰هزا ...

پزشون جلو داماد خراب میشه اخه خواهر شوهر من نمیرع دسشویی گشنش نشه سیسمونی گرف بیاو ببین شوهرم میگف خانم اتاق بچه که خیلی کوچکه اینا میخوان کجا جا بدن تختو کمدو

2740

تازه یه مبلغ کمی هم که وقتی پسرم دنیا اومد داد اون روهم تواهر شوهرم اینو راهنمایی کرد وگرنه همونم نمیداد ! حالا  هییی خودشو نشون میده که عاااااشق بچمه واقعا بدم میاد! اصلا هرچی که به نفع ماست رو میگه من رسم ندارم همچیو امینجوری رد میکنه . مثلا استاد یر به یر کردنه ... یه بار شوهرم اتفاقی یه مبلغ بهش بدهکار بود اون ماه یارانه ی بچمو نداد . چون یارانه ها میره تو حساب این چون جدا نکردیم . هرماه میداد اما ماه قبل به این دلیل نداد😂خیلی جاها همینجوریه یر به یر میکنه ...

پزشون جلو داماد خراب میشه اخه خواهر شوهر من نمیرع دسشویی گشنش نشه سیسمونی گرف بیاو ببین شوهرم میگف خ ...

حالا جالبه داماده چند ماهه باهاشون قهره 

حالا مادره سیسمونی گرفته داماده مثلا آشتی شده 

خانواده همسرم الان تووضعیت بد مالی هستن بااین حال هم سیسمونی کرده هم النگو گرفته،میخاسته گوششوارم بگیرا دید پول تموم شد ،گفت فردا میرم ازبانک بگیرم بخرمش

حالا جالبه داماده چند ماهه باهاشون قهره  حالا مادره سیسمونی گرفته داماده مثلا آشتی شده  ...

پس وضعشون بد نیس بذار بخرن باج بذن دخترشونو نگهداره داماد نکهداره چیز دیکه به ذهنم نمیاد غیر این