2733
2739
عنوان

زنا چقدر شبیه هم شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1763 بازدید | 93 پست
شاید از نظر شما چهره معمولیی باشه ولی من واقعا عاشق خودمم،همیشه خداروشکر میکنم و تا ب حال ب هیچ جراح ...

توصیف کن چهرتو

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 

منم  دلم میخواست دماغمو عمل کنم و یه چیزشو ندارم همون جیگر واقعا  ترس داره خیلی دل و جرات میخواد 

قیافه معصومانه خودمو ترجیح میدم 😉

این مرگ نیست که انسان باید از آن بترسد بلکهباید از این بترسد که هرگز زندگی را آغاز نکندانسان تا زمانی که از مرگ بترسد نمی‌تواند چیزی را در اختیار داشته باشدپس من ترجیح می‌دم مرگی با معنی داشته باشمتا یک زندگی بدون معنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم هر جور که هست آدم باید خودشو دوس داشته باشه هر چقد که خودتو دوس داسته باشی و به خودت ارزش قائل بشی بقیه هم تورو زیبا میبینند

من قبلا شب و روزم مشکلم دماغم بود به طوریکه از خودم متنفر بودم برم جلوی آینه 

ولی الان باهاش کنار اومدم و خیلی خیلی دوسش دارم و بنظرم ایرادی نداره و اصلا عمل نخواهم کرد 

و همینجوری خودمو پذیرفتم و اعتماد بنفس دارم وقتی میرم بیرون 😆

140۳/۳/۱ ❤️🙈💬 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. بلکه ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 پیروزی های چشمگیری ندارم اما میتوانم با شکست هایی که زنده از آن بیرون آمدم ، غافلگیرت کنم..🤙 من تاریخ آن شبی که از عمقِ وجود گریستم را دقیقا به خاطر سپردم؛ نه برای آن شب ، بلکه برای آن صبح ، برای آدم دیگری که روزِ بعد به آن تبدیل شده بودم...!.
2731
به منم میگن دماغت دراز عمل کن میگم نه نمی‌خوام 😂

برا من دراز نیست صبر کن یه عکس ازش بدم کیف کن ههههه

این مرگ نیست که انسان باید از آن بترسد بلکهباید از این بترسد که هرگز زندگی را آغاز نکندانسان تا زمانی که از مرگ بترسد نمی‌تواند چیزی را در اختیار داشته باشدپس من ترجیح می‌دم مرگی با معنی داشته باشمتا یک زندگی بدون معنی
توصیف کن چهرتو

بینی نمیگم انگار عمله ولی صاف و بی نقصه،لبام کوچولوعه ولی ب صورتم میاد،ابروهای پهن.چشمای درشت و پوست سفید و صورت گرد با کمی زاویه😂😀

چهرم جوریه انگار۱۷سالمه همیشه منو بادخترخاله۱۷سالم مقایسه میکنن میگن کدوم بزرگتره😂

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

بنظرم متفاوت بودن خاصه

وقتی همه صورتاشون عملی و دماغ هاهم کوچیک و سر بالا هست و شبیه همدیگ شدن وقتی تو با اون صورت طبیعی میری بیرون و شبیه هیچکدوم نیستی و قیافت متفاوته این خیلی خوبه

140۳/۳/۱ ❤️🙈💬 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. بلکه ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 پیروزی های چشمگیری ندارم اما میتوانم با شکست هایی که زنده از آن بیرون آمدم ، غافلگیرت کنم..🤙 من تاریخ آن شبی که از عمقِ وجود گریستم را دقیقا به خاطر سپردم؛ نه برای آن شب ، بلکه برای آن صبح ، برای آدم دیگری که روزِ بعد به آن تبدیل شده بودم...!.
2740

به نظر من  هرکسی هرکاری که خوشحالش میکنه وحتلش رو خوب میکنه بلید انجامش بده فارغ ازهرچیزی

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

دماغ شما خیلی خوبه 😍😍😍😍

منم الان می‌زارم تو ببین چطوره فقط نظر واقی میخوام

بزار گلم 

بینی نمیگم انگار عمله ولی صاف و بی نقصه،لبام کوچولوعه ولی ب صورتم میاد،ابروهای پهن.چشمای درشت و پوست ...

لعنتی این کجاش معمولیهههه

عکستو ناموصا بزا زود پاک کن

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 

همه ی دوره ها معیارهای زیبایی خودشون رو دارند. 

ولی در همه ی دوره ها اینطور نیست که زن ها اینقدر اعتماد به نفسشون کم باشه که بخوان حتما خودشون رو اونقدر تغییر بدن که با اون معیارها بخونن. یه جوری که بدتر زشت تر هم بشن. ولی الان متاسفانه اینجوره دیگه. قرار بود زن به مقام والا برسه و ارزشش به ظاهرش نباشه و ال و بل. برعکس شد جامعه. همه چیز شد ظاهر. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند