2737
2734

ولی طرفای ما بهش میگن آلوگوجه🤣

ولی هرچی هست لعنتی خیلی خوبه😋 شما قرمزش رو امتحان کردین؟

باید بهتون بگم که قرمزش فوق العاده ترش تر و خوشمزه تر از سبزش هست😬😋😋

وااای خودم باردارم داره حالم بد میشه دیگه اسمش که میاد ولی قرمزش هنوز بدست نیومده😩🤐😄

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی دوس ندارم

مگه اینکه شیرین باشه

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

میگیم آلو سبز

اون قرمز بزرگا بینهایت خوشمزه هستن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم توی کشوری که یه جاش به ازگیل میگن گلابی وحشی یه جای دیگش میگن انبه یه جایی هم ازگیل توقع داری برای این میوه هم اسم واحد وجود داشته باشه؟

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2740
خیلی دوس ندارم مگه اینکه شیرین باشه

ای وای ، فک کنم اولین نفری هستی اینو میگی ، من حتی سبزش و دوست ندارم چون خیلی ترش نیست😋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگیم آلو سبز اون قرمز بزرگا بینهایت خوشمزه هستن

اون بزرگا نه ، مثل همین سبزا هستن فقط قرمزن و خیلی ترش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ما بر اساس رنگ نمی‌گیم

ترش باشه میگیم تِرشِ هَلی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706