2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم تا کشور ما بایدبفکر پس انداز باشی

پس انداز خوبه عالیه ولی طلادوست نیستم دور بریامم همینجورن خیلی کم طلا میندازن

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
اره چون چندسال پیش یه دست النگوم فروخت ۴میلیون گفت بعدا میخرم که نخرید الانم باکلی دعوا گفت من فقط ه ...

حق داری انشالله بتونی دوباره بخری عزیزم 

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
خوشبحالت راز موفقیت چی بود چجوری گرفتی یاد بده لدفا🥲

ازمن بدبخت ترنیست کلی رفت هرزه بازی پول حروم اونا کرد قهر کردم رفتم ولی حاضر نشد هیجی بنامم کنه همین طوری برگشتم همین ۴میلیونم پول طلاهام بود که چندسال پیش فروخت اونم یه دست کامل النگو

منم کم میندازم ولی بعضی وقتا میخرم

من پول کمی دستم میاد اونم چون میبینم کمه چیزای موردعلاقمو میخرم

2706