2752
2734

هر دختری میبینم یکیو داره که دوسش داره

یکیو داره که براش کادو بخره 

هرکدومشون چند تا خاطر خواه دارن ، چند تا پیشنهاد برای آشنایی دارن 

در صورتی که خیلییی معمولی و رو به پایینن، چه از نظر قیافه ، چه فرهنگ ، چه اخلاق 

تعریف از خودم نباشه به منم میگن چهرم خواستنیه،  ظاهرم بروزه ، لباسام خوبه ، اخلاقم خوبه 

ولی خب تو این ۴ترم نشده یه پسری ازم خوشش بیاد 

تروخدا الان نیاید بگید داشنگاه برا درس خوندنه و این حرفا ، خودم میدونم ، درسمم میخونم براش برنامه دارم 

اصلانم اهل دوستی و رل و این چیزا نیستم 

بیرون از دانشگاه خواستگارای سنتی دارم ، ولی خب اینکه خود پسر بپشنده یه چیز دیگس

برام جالبه ینی هیچچچچچ پسری از من خوشش نمیاد ؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه اینطوره که میگی آره هیچ پسری خوشش نمیاد 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

فرق ازدواج سنتی با ازدواج دوستی اینه که تو دوستی طرف بیرون خونه میپسنده و میگیره تو سنتی داخل خونه میپسنده و میگیره . 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
سنتی و...نداره، مهم این آدمش خوب باشه وزندگیت خوب بشه اطراف من همه سنتی ازدواج کردن وزندگی موفقی دا ...

این که بله ، کاملا حرفتو قبول دارم 

ولی خب من الان یه حس نچسب بودن دارم 

حتی داغون ترین پسر داشنگاه هم از من خوشش نمیاد 

برا من حتی یدونه از اون داعونا هم نشده ازم خوشش بیاد

تیپت و ظاهرت چجوریه

نتیجه ای ک من بهش رسیدم 

اینه ک کلا پسرها ظاهر پرستن

هرکسیو ک بیشتر ب خودش رسیده و ارایش کرده بیشتر میپسندن

مخصوصا اون داف و پلنگا

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
2706