2752
2734
عنوان

ترک اعتیاد به مخدر شیشه

66 بازدید | 14 پست

خانما امروز دقیقا یک ماهه ک شوهرم ترک کرده مخدر شیشه و متادون ولی ی بار از دهنش دراومد گفت لغزش کردم

همش تو خونه س اصلا انرژی نداره

مستاجریم بی پولی م ولی من فعلا بهش گیر نمیدم 

بنظرتون تا کی اینجوری بی حال و بی انرژیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزرگترین اشتباهش اینه تو خونه است هربلایی سرآدم میاد از بیکاریه اول از همه باید بره سرکار هم خودش سرگرم بشه هم واسه خرج زندگیتون مرحله دوم حتما تحت نظر یه تراپیست باشه واسه جلوگیری از لغزش و وسوسه 

2731
بزرگترین اشتباهش اینه تو خونه است هربلایی سرآدم میاد از بیکاریه اول از همه باید بره سرکار هم خودش سر ...

بهم میگه گیر نده واس سرکار رفتنم بزار خودم تصمیم بگیرم چیکار کنم

شیشه سطح دوپامین بالایی رو به مغز رسونده و در تمام دوران ترک این کمبود دوپامین حس میشه . میتونن از قرص b2 کمک بگیرن ولی خب ترک این قرص واقعا سخته .حتما هر هفته نوروبین بزنن برای انرژی گرفتن . باید کار راحت برای شروع انتخاب بشه . خستگی ، گرسنگی ، تشنگی ۳ عاملی هست که نباید باشه . حتما مکمل های افزایش میل جنسی استفاده کنین تا رابطه سرد نشه 

ولی راه سختیه . اونایی که میگن تو خونه نمیشه باید بگم این حرف غلطه ولی با دکتر خب کار خیلی راحت میشه . منتظر لغزش های زیاد باشین و اگه توان روحیش رو ندارین لطفا اون ادم رو بابت لغزشش ملامت نکنین 

من ۴۰ سالمه و ۷ ساله حدودا پاکم و ۱۵ سال مصرف کردم

شیشه سطح دوپامین بالایی رو به مغز رسونده و در تمام دوران ترک این کمبود دوپامین حس میشه . میتونن از ق ...

الان حدودا ۴۰روزه ترک کرده 

بهش مولتی ویتامین میدم

یکم روحیش خوب شده

ولی حواسم ب نوروبین نبود 

ممنون

الان حدودا ۴۰روزه ترک کرده  بهش مولتی ویتامین میدم یکم روحیش خوب شده ولی حواسم ب نوروبین نبو ...

شوهرمنم ۱۰۲ روزه پاکه ولی دیشب لغزش کرد .شیشه مصرف کرد.خیلی بحث کردیم.شیشه و هرویین مصرف میکرد وقسم خوردش که اشتباه کرده و دیگه نمیره سراغش و پشیمون بود .

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
خدا کمکش کنه

انشالله 

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
2706