2752
2734

چرا میخای بکشی؟ اگ خیلی وضعش خرابه برات ۶ ۷ تومن هزینه میشه 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیخام بکشم دکتره گفته

خب اگ خرابه و نمیش درست کرد باید کشید یا اگ برا ارتودنسی گفته خب بکش دیگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2731
خب اگ خرابه و نمیش درست کرد باید کشید یا اگ برا ارتودنسی گفته خب بکش دیگ

نمیدونم الکی گفته یا نه یه جای دیگه گفت میشه قالب گذاشت اما این گفت نه قالب عفونت میکنه

نمیدونم الکی گفته یا نه یه جای دیگه گفت میشه قالب گذاشت اما این گفت نه قالب عفونت میکنه

ببین من ی دندون داشتم ک وضعش خیلی خراب بود فقط ریشه مونده بود پارسال با ۶ تومن دریتش کردم عصب کشی کرد پین گذاشت بعدم روکش کرد ولی گفت اگ چیز سفت بخوری ممکنه خیلی زود از بین بره مراقب باشی چن سال جوابه

یه دکتر دیگ رفته بودم اون میگفت اصلا درست نمیش باید بکشی کلا نظراتشون متفاوته ببین اگ بحث هزینش نیست درست کن بهتره تا بکشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه میتونید پیش دندونپزشکای دیگه هم برید، چون ممکنه نظراتشون متفاوت باشه

ان شاءالله بشه نگهش داشت

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)