2752
2734

سلام امیدوارم حال دلتون عالی عالی باشه🤗

_مردان برخلاف زنان هوش هیجانی پایینی دارن بنابراین باید همیشه رک و صادقانه و با احترام در زمان درست به بهترین شکل ممکن بیان بشه چون بارفتار ممکنه متوجه نشن و سو تفاهم پیش نیاد و حتما حرف دلتون رو بزنین.

_درحالت کلی دربیان هرموضعی حالا چه انتقاد یا خواسته یاحتی دلخوری خلاصه هرچیزی، باید طبق این فرمول پیش رفت:

«ویژگی مثبت+بیان خواسته و احساس+دلیل»

مثال: (ویژگی مثبت👈🏻تو خیلی آدم مسئولیت پذیری هستی و از اینکه به فکر منو زندگی و آیندمونی و چقدداری تلاش میکنی واقعا تحسینت میکنم.....بعدش راجب خودتون و خواسته و احساستون صحبت کنین....بعدشم دلیلش مثلاً میگین چون احساس تنهایی میکنم، برای اینکه ناراحتم می‌کنه، چون.......

همینجوری ساده بگین فقط +نکته: به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان از کلمه تو استفاده نکنین که مثلاً بگین تو اینجوری هستی تو فلانی و بجاش از کلمه من و احساس خودتون حرف بزنین😊

...اینا چیزای کلی بودن که با صحبت با چندین مشاور حرفه ای کشف کردم و از اونجایی که متاسفانه هروقت میام تو سایت تاپیک ازاین قبیل مشکلاته گفتم اینجا باشه 

شمام مورد دیگه ای میدونین بش اضاف کنین

من همیشه مشکلاتم رو وقتی میگم که حالش خوبه یا رابطمون خوبه 

وقتی خودش ازم انتقادی کرده و من با آغوش باز پذیرفتن و گوش کردم چندروز بعدش از خودش انتقاد کنم خیلی بهتر گوش میده تا از جنبه لجبازی به قضیه نگاه نکنه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من همیشه مشکلاتم رو وقتی میگم که حالش خوبه یا رابطمون خوبه  وقتی خودش ازم انتقادی کرده و من با ...

آفرین دقیقا این خیلی خوبه که با درک و صبور هستین😊

پایدار و شاد باشین عزیزم💕