2752
2734
عنوان

دعا و طلسم؟؟

383 بازدید | 63 پست

از کجا میشه فهمید ینفر برات دعا خونده یا نه؟

من تو یه چیزی خیلی گیرو گرفتاری میوفته توش اصلا هیچجوووره راه نداره حل شه تا راهی پیدا میکنم باز یه گره دیگه میخوره تو کارم 

ممکنه دعایی چیزی کرده باشن واسم؟ یه نفر بهم اینو گف که انرژی منفی دورم زیاده من اعتقادی به این چیزا ندارم همین طلسم و اینا اما الان که دارم وضعیتو نگاه میکنم پازل قشنگ جور درمیاد 

نشونه هاش چیان ؟؟ همچین چیزی ممکنه ؟ 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

دقیقا سوال منم هست

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به دعا نویس زنگ بزن بگو سرقرآن بزات باز کنه

نمیشناسم همچین کسی 

خودم میتونم باز کنم؟؟

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
به یکی شک نداری باهات لج باشه؟؟

چرا یکی نیس

خیلین

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
نمیشناسم همچین کسی  خودم میتونم باز کنم؟؟

نه دعا نویس اسم طرفو میگه شما از کجا میخوای بفهمی

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

ببین ادم اصلا خودش حس میکنه من ی مدت حس کردم طلسم شدم یکمم حسم قویه بعد رفتم سرکتاب یاز کردن برام دیدم اره طلسم شدم غریبه هم نیس از خودیه واونقدم موکل داره بی حد واندازه ولی هیچکی جز من و شوهرم خبر نداره  حتیچن بتر ک داشت انرژیمو میگرفت با چشای خودم دیوم

درد بی دلیل  بی دلیل بدن درد مخصوصا پشتت کمر اینا بعدش حس خستگی و چاکرا هاتو پاکسازی کن گلم

یوقتایی حالم بی دلیل گرفته میشه درونم اشفته و بیقراره

اون مشکل هم هیچجوره حل نمیشه 

سرم بیشتر وقتا سنگینی و فشار داره 

پرش عضلات دارم خصوصا تو خواب اذیت میشم

درد بی دلیل اره یه جاهای خاصی

اینا علائمشن؟

خب مگه حسودی چیزی داری برات طلسم بزنه؟!!!

طلسم و کسایی برات میگیرن که فکرشم نمیکنی

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃
2706