2733
2734
عنوان

من خودم چون چهره ام معمولی زیبایی بچه هام خیلی مهم بودبرام

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 67 پست
اولی یکم شبیه پدرشه دومی شبیه کسی نیس به هیچکی شباهت نداره

همون هم به یکی تو نسل‌های قدیم شما یا باباش رفته عزیزم 

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نميشه بابا بچه شبيه پدر يا مادر نهايتا عمه دايي ميشه از فضا كه نمياد ديگه

آره درست میگی شما ولی جدا از اینکه شبیهشون هستم شبیه کوسه هم هستم 😂 همه ی فامیل میگن فقط خودم نمیگم که . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2731
حالا چرا مامانت به كوسه ها نگاه ميكرده؟😂

زمان اون یه فیلم میداد به اسم آرواره ها ، اینو تو دوران حاملگیش چندبار نشست با ترس و دلهره دید 😂😂😂 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
اسی من الان گذشته ی شما هستم دقیق بگو چیکار میکردی😅 من معمولی بودم و حتی شاید یکم زشت🤣 خیلی برا ...

بنظرم رژیم قبل حاملگی خیلی بچه روزیبامیکنه قبل اینکه نطفه بسته بشه من خیلی چیزای خوب میخوردم انواع مغزهامیوه های خوب سراولی توحاملگی خوردم دومی قبلش 

شايد به نظر خودتون نمياد من يكبار يكي بود غريبه گفتم بچه ات كپي شوهرته ميگفت مگه ميشه پس چرا به چش ...

نه همه میگن ماصورتامون کشیده اس دومی گرداصلاشبیه هیچ طرفمون نیس زیباییش چشم هرادمی روبه خودش خیره میکنه ماشاا..بهش باشه 

اره منم زشتم ولی همه از خداشونه بچه هاشون ب خوشکلی پسرهای من بشه ... 😂😂 بس ک نگاه عکس میکردم

به منم همه میگن توبرامون بچه بیار😆خداروشکرازین بابت خودمون زیبانشدیم حداقل بچه هامون زیباشدم

2706