2733
2734
عنوان

خرید جهیزیه لطفا بیاید

97 بازدید | 18 پست

سلام دوستان خوب هستین؟

دارم جهیزیمو میخرم ازتون یه نظر میخواستم 

سطل برنج وسطل شکر چه مدلی بگیرم قشنگتر وکاربردی تره اگه عکس دارید هم بذارید؟؟؟

سرویس پذیراییم کریستال بخرم یا چوب ؟ترک بخرم یا مارکایی مثل بوهمیا وناخمن و…که خیلی گرونترن وسنگینن ؟

سرویس قابلمه چه مارکی برا گرانیت خوبه وعمری تره ؟اگه پیجی هم میشناسید بذارید 

میشه تجربیاتتون رو به اشتراک بذارید برام؟

ممنون ازتون❤️💋

من خودم اول سبکی ک دلم میخواست اشپزخونم باشه رو در نظر گرفتم اینجوری خیلی راحتتر وسیله انتخاب میکردم

مثلا من دلم نمیخواد هیچی رو کابینتای اشپزخونه یا تو دید باشه پس شیشه و بامبو نگرفتم

سرویس اشپزخونم ک جا حبوبات و جا برنج و سطل زباله داره رو فلز طرح ماربل سفید گرفتم 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیزی بخر از مد نره .مثلا پسایل پذیرایی چوبی الان مده بعد از چشمت میفته 

اخه چوب همیشه بوده 

همیشه هست یعنی من دیدم چیزای چوبی رو مادرم چندسال داره و حس زندگی میده 

ولی هنوزم دودلم 

2731

همه چیز رو ساده بگیر

سرویس پذیراییت رو کریستال بگیر ولی ساده ترین مدل

قابلمه گرانیت هم راجب عمرش بخوام بهت بگم هرچی باشه بعد از شیش ماه از قیافه میفته زیاد حساس نباش

من خودم اول سبکی ک دلم میخواست اشپزخونم باشه رو در نظر گرفتم اینجوری خیلی راحتتر وسیله انتخاب میکردم ...

من شیشه های بامبو ماکارونی و روغن و فلفل ساب تو دید میاد ولی بقیه تو کابینت که شیشه های جا حبوبات طرح درچوبی خریدم 

کریستالم اینه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
من شیشه های بامبو ماکارونی و روغن و فلفل ساب تو دید میاد ولی بقیه تو کابینت که شیشه های جا حبوبات طر ...

اونا تو کابینتن خب دید ندارن براشون خیلی هزینه نکنی هم مشکلی نداره

قابلمه اینا خوبن

خیلی خوشکله عزیزم به دل خوش استفاده کنی مارکش چیه چند نفره س و چقد خریدیش

تیکه هاشو ب سلیقه خودم برداشتم

۱۸ تا پیش دستی و ۱۸ تا پیاله و پارچ و لیوان و ۱۲ تا فنجون

اجیل خوری

شکلات خوری

میوه خوری

شیرینی خوری 

نمک پاش و جا کارد و چنگال

۹ تومن شدن

مارک جی مکس

این سرویس اشپزخونمه

2706