2752
2734

سلام چند وقت بود به مرز جنون رسیده بودم یه کار اداری داشتم فکر نمیکردم مدرکش که قرار بود بگیرم همه میگفتن حداقل چند ماه طول میکشه بی دردسر بهم دادن اینجا گفتم برام صلوات بفرستید دم شما گرم  

الانم برای حاجت دل هممون بیاید برای آقا امام رضا صلوات بفرستیم ۱۰۰۰۰ ده هزار تا ۶ هزار تا خودم برداشتم ۴۰ هزارتا میمونه اعلام کنید چند تا ش میتونید بفرستید برای امام رضا و حاجت دلتون انشاالله حاجت میگیریم

من ۱۰۰۰تا 

واسه امضام دعاکنید 

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امروزم اش نذری پختم براتون دعادمیکمم

میشه  من دعا کنی یادت نره اسم زینب رو ؟ به شدت مریضم هزار تا درد دارم 

شوهرم همش فکر جدایی میکنه 

بچم بشه .. 

رزق روزی خودم شوهرم خوب بشه اوضاعمون داغونه

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
۱۰۰ تا دعا کن برام موقع هم زدن آش دعا کن امسال ازدواج خوب نصیبم بشه دیگه طاقت تنهایی ندارم 

اش هم زدنی حتما برای شما دعا میکنم کیس مناسب گیرت بیاد صلوات فرستادی اعلام کن انشالله زودتر حاجت بگیری الان دارم صلوات میفرستم موقع هم زدن اش یادت میکمم

2706