2752
2734
عنوان

از خواهر فوت شدم پرسیدم اون دنیا وجود داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22259 بازدید | 409 پست
من اصلا درک نمیکنم. انقدر میگن خدا مهربونه، خب از مادر که مهربونیش کمتر نیست.  الان شما برو ب ...

عزیزم میخوای خدا رو بشناسی صفاتش رو توجه کن ک هم رحیم روحمان هست وهم قهار وعادل و منتقم کسی ک عدالت داره خوب وبد رو مثل هم نمیدونه مثلا کسی ک زحمت میکشه نماز میخونه روزه میگیره زبانش رو کنترل میکنه و کسی ک ب خودش سختی نمیده هرکاری دلش خواست میکنه مثل هم نیستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی هنوز کسایی هستن که به بهشت و جهنم اعتقاد داشته باشن 😐

نه بابا، همه مردم بی عقل هستند و کسی اصلا فکر نمیکنه مطالعه نمیکنه و صبح تا شب سرش با گوشی و خوردن و خوابیدن و کار و... گرمه

آدم تو نینی سایت یه چیزایی میشنوه که دوست داره سرشو بکوبه به دیوار!

والا این گوشیو بدارین کنار چهار تا کتاب بخونین ضرر نمیکنین

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
بله گلم هرسال کربلا مشهد میرفتن کلی ادمم با خرج خودش میبرد بقران  امسالم میخواست بره حج که خدا ...

انشاءالله جاشون بهشت باشه نگران نباشین براش زیادقرآن بخونیدصدقه بده خودش آدم خوبی بوده🥰

2731
اخه عزیزم جسد که هیچ روح که دراومد مث الان که حس داری اون دنیام حس داری ربطی به جسد نداره

عزیزم خدا رحمتش کنه 

اهل واجبات بودن یا نه 

منظورم نماز و روزه و خمس ،حجاب 

فقط کمک کردن مهم نیست اولین چیز واجبات هست بعد میرم سراغ مستحبات

میدونم شوخی کردم خواستم بدونم خواهر۲۸ساله استاتر چکاره بوده ک اینهمه تو شعیعش بودن اگه هزاران نفر بو ...

شما نمیدونم کجایی هستی که انقدر عجیبه واست 

من برادر ۲۱ سالم فوت شد دو هزار نفر مهمون داشتیم...

خدا نخواد برا کسی ولی اینجور وقتا به خانواده طرف نگاه میکنن

من بابام همه مراسما میرفت در مقابل وقتی برادرم فوت کرد 

غریبه و آشنا همه اومدن.....مخصوصا که جوون هم بود....

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
یعنی هنوز کسایی هستن که به بهشت و جهنم اعتقاد داشته باشن 😐

بله عزیزم. خیلی هم هستن  مثل خانواده من ☺️

این امضای یکی توی نی نی سایت بود و خیلی زیبا بود به نظرم :

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
نه بابا، همه مردم بی عقل هستند و کسی اصلا فکر نمیکنه مطالعه نمیکنه و صبح تا شب سرش با گوشی و خوردن و ...

والله به خدا 

غربی ها دارن ایمان میارن اونوقت ما داریم اعتقادمونو 

از دست میدیم 

خدا به فریادمون برسه.....

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀

عزیزم شما ک اگ خدایی نکرده غیبت کرده باشه تهمت زده باشه رو ندیدی ادمیزاد ک بدون گناه نمیشه ولی وقتی تنبیهه گناهو بکشن میرن بالاتر و جایگاه بهتر من بابابزرگم فوق العاده ادم خوب و خیر و با خدا هرروز زیارت عاشورا یادمه وقتی فوت شدن من میگفتم مستقیم رفته بهشت ولی یادمه چند روز بعد فوتشون اومد ب خوابم پرسیدم چطوریه اونجا گفت بابا حالا دیگه راحت شدم و تموم شد و عذابم دادن دستاشو نشون داد ک سوخته بود ب مامانم یخوردشو گفتم گفت تو جوونیا چند بار بدرفتاری داشته با مامانبزرگم و سیلی اینا هم زده بود فک کنم ب خاطر اون بوده 

کاربری دست دو نفر👧

همینقدر از مرگ بگم که عزرائیل روزی ۵ مرتبه بهمون سر میزنه 🖤

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔                                                                     تا میتونید استغفار کنید 🙏                                      اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ
2706