2752
2734

از کجا به ک‌جا رسیده

دستاوردهاش چیا بودن

ممنونم

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼

همسرم همکاری دارن که خانومش تو مدرسه طراحی دوخت بود رشته‌اش

بعد از مدرسه خودش کلاسهای دیگه ای هم رفت . در نهایت دوخت مزونی و دوخت لباس عروس یاد گرفت و الان یه مزون بزرگ عروس داره با کلی درآمد خداروشکر.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
همسرم همکاری دارن که خانومش تو مدرسه طراحی دوخت بود رشته‌اش بعد از مدرسه خودش کلاسهای دیگه ای هم رف ...

چه عالی ممنونم عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اره چند نمونه یکیش همسایمون خانوادش از لحاظمالی ضعیف بودن اینم درس کنار گذاشت باچرخ مادرش نشست خیاطی کردن این تقریبا مال سال۷۷_۷۸هست اینقدرها خیاط نداشتیم اینقدر توکارش حرفه ای شد واز اول تمیز دوخت الان دوتا خونه ماشین خوب همه هم خودش خرید یه شوهر تاپ وپولدارهم کرد.دومی هم فامیل درجه یکم رشته خیاطی رو انتخاب کرد هرچند زیاد کار نمیکنه ولی وضعش خیلی خوبه تحصیلات خیاطی بالا والان تدریس میکنه هم برا چندتا دکتر خارج رو فقط دوخت میزنه اونم درحد چند میلیون حق دست میگیره

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖

من یکی میشناسم فقط چادر میدوزه انواع و اقسام مشکی و مجلسی و مدل دار...پارچه چادری هم میاره و کانال داره..من وضعش رو نمیدونم ولی بنظرم کم دردسرتر و یادگیریش آسون تره تا خیاطی حرفه ای و انواع و اقسام مدل ها و لباس ها و پارچه ها

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
اره چند نمونه یکیش همسایمون خانوادش از لحاظمالی ضعیف بودن اینم درس کنار گذاشت باچرخ مادرش نشست خیاطی ...

چه خ‌ب

اصن دلم‌نمیخواد بیوفتم دنیال کار دولتی هنر دوست دارم

حرفات دلمو گرم کرد.

من یکی میشناسم فقط چادر میدوزه انواع و اقسام مشکی و مجلسی و مدل دار...پارچه چادری هم میاره و کانال د ...

مرسی مهربون از راهنماییت🌹

چه خ‌ب اصن دلم‌نمیخواد بیوفتم دنیال کار دولتی هنر دوست دارم حرفات دلمو گرم کرد.

عزیزم خودمم خیاطی میکنم برا خودمو دخترام واطرافیان فقط وفقط تمیزززز بدوز دستت عادت کنه به تمیز دوزی اگه هنوز نرفتی دانشگاه برو رشته خیاطی بخون کاش من یکی بود راهنماییم کنه بجای درس خوندن برم مدرک خیاطی میگرفتم

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖