2737
2734
عنوان

مرتیکه عوضی پولمو نمی‌ده

125 بازدید | 7 پست

۶۰۰ تومن براش تایپ کردم 

هعی میگه چشم . ولی دو روز بعد سین می‌کنه . از اول اردیبهشت دارم بهش پیام میدم چی شد کی برام واریز میکنید میگه چشم الان .یا بحثو میپیچونه 

۶۰۰اصلا پولی نیست فقط چون زحمت کشیدم براش . با خستگی زیاد تایپ میکردم دلم میسوزه 

نمی‌دونم چی کار کنم 

دیگ چی بگمنمم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یعنی تو نمیدونی کار تایپ و گویندگی و اون شغل ها کلاه برداریه؟    هزار جا گفتم هروقت یکی گفت تایپ  بدون دروغه

لًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًعنت-ًًًًًًبهت-فقًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًط-خواستًًًًًًم-زمین‌ًًًًًًُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُو-جهنًًًًًًم-کنمًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًً!
2731

خدا نصیب نکنه واقعااا...یاد تجربیات اوایل کارم افتادم....

خیلیا واقعااا باید برای پول دادن چوب بالا سرشون باشه....همیشه اول نصف کار و یا شکل و ظاهر کار رو بصورت آزمایشی تحویل بدین بعد پول بگیرین...

برای این آقا هم پا پیچش بشید و یا اگه اقدام جدی میتونید کنید...بکنید تا پولتونو بگیرید....

بخدااا بگم بخندین...من این تجربه رو زمانی کسب کردم که از طرف برای کارم مبلغ ناچیزی در حد 50 60 تومان میخواستم بعد طرف اینکارارو میکرد

انشالله که براتون تجربه میشه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2740