2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدینه

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2731

مدینه مسجد نبی

بله ایشون یه جور ضریح دور مرقدشون کشیدن که به زیارتشون میگن روضه رضوان

البته چون در بین مردم سعودی بوسیدن و اهمیت دادن به قبر یه جور کفره اونجا کلی خادم هستن که اجازه نمیدن خوب بتونن اون ضریح رو لمس کنن ببوسن و.....

مادربزرگم که رفته بود انجا با کلی دردسر و تشر شنیدن و منتظر بودن تونسته بود سوغاتی منو    برام متبرک کنه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
شهرشو میدونم جای دقیقشو و عکسشو ندیدم تو اینترنت چیزی نمیاره که دقیق نشون بده

جای دقیقش میشه مسجدالنبی سرچ کن بالای قبرش یه گنبد سبز رنگ هست اونجا دفن شده 

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱