2733
2734

بالاتر از خودتون یا پایین تر و چرا

مثلا فرض کنید خودتون خانه دارین 

با خانواده ای ک خانم خونه کارمنده دوست دارین رفت و آمد کنید؟ 

یا فرض کنید خودتون کارمندین با خانواده ای ک خانم خونه خانه داره دوست دارین رفت و آمد کنید؟ 

لطفا کامل و واضح و با دلیل جواب بدین 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اینا اختلاف سطح نیست بنظر من

من دوست دارم با همفکر های خودم رفت و آمد داشته باشم سطح های اینجوری افکار بی ارزشن که اصلا بهش فکر نمیکنم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من نمیتونم با اونایی که از خودم بالاترن رابطه برقرار کنم حس خود کم بینی دارم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
اگه شاغل بشم باشاغلاازتجربیاتشون درهمه موردها استفاده کنم خونه داری بچه داری.......

شاغل نباشی چی

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
اینا اختلاف سطح نیست بنظر من من دوست دارم با همفکر های خودم رفت و آمد داشته باشم سطح های اینجوری ...

دقیقا منم باخیلیا آبم تویه جوب نمیره

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد

من برام فرقی نداره

باید با یکی حال کنم تا باهاش رفت و آمد کنم

خانه دار بودن یا شاغل بودن طرف برام اهمیتی نداره اصلا

اصلا موضوعی نیست که بخوام بهش فکر کنم

از لحاظ سطح مالی ترجیحم هم سطح یا یه مقدار بالاتره چون آدم ازشون یاد میگیره و خودشو ارتقا میده

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
با افرادی که سطح بالاتری دارند بهتره رفت و آمد کنیم.  کلی چیزای تازه یاد میگیریم.

اگه فقط از لحاظ مالی بالاتر باشن چی؟

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد

نه من دوست دارم با ادمایی که هم دغدغه هستیم رفت و امد کنم، مثلا یکی از فامیلامون که خانوم همسنم هست و خیلی اصرار داره که رفت و امد کنیم، کلا حرفاش درمورد بچه داریه( من بچه ندارم و علاقه ندارم تا قبل بچه دار شدن درموردش صحبت کنم مخصوصا که هیچ درکی از حرفاشم ندارم) ازین خاله زنکاس که دوست داره غیبت کنه، حرفاش هیچ جذابیتی برام نداره

ولی خب دوستایی دارم که مثل خودم شاغل هستن و حرفامون درمورد مشکلات خودمونه ، اینکه چجوری برنامه ریزی کنیم که همزمان به کاره خونه و کار بیرون برسیم، 

2706