2752
2734
عنوان

چرا بعد بچه دار شدن زندگی انقدر مضخرف میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2622 بازدید | 127 پست
۳ماهه

بچه ۳ ماهه طبیعیه.چون تازه زایمان کردی.یه تغییر بزرگ اومده تو زندگیتون.هنوز روال کار دستتون نیومده.خود بچه هنوز نیاز به مراقبت و رسیدگی زیاد میخواد.خوابش تنظیم نیست.قطعا هر ادمی تو این شرایط کم تحمل تر میشه.نگران نباشین میگذره.فقط یه جوری مدیریت کنید روتون به روی همسرتون باشه نشه تو این دوران.

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
ولی ما خیلی خوب شدیم شوهرم خیلی بیشتردرک میکردازم انتظارنهارشام وخونه مرتب نداشت تونگهداری کمکم میکر ...

دقیقا شوهر من تو بارداریم اینجوری بود ولی بعد زایمان خیلی بد شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خواهر من این همه آدم توو خونتون چیکار میکنن؟

بچه دوم و سوم هم من خودم غذا میپختم هم بچه کوچیک هم نوزاد ولی در آرامش طبق برنامه و نظر خودم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ولی ما خیلی خوب شدیم شوهرم خیلی بیشتردرک میکردازم انتظارنهارشام وخونه مرتب نداشت تونگهداری کمکم میکر ...

شما حتما خانواده شوهرتون آدم های خوبی بودند، از من هر بار سر زده می آمدن و تکه کلامشون این بود زنت عرضه یه بچه داری نداره ، چند سال بعد دختر خودش بچه دار شد تا ۶ ماه خانوادگی بچه رو براش نگه می داشتن! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2731
۳ماهه

مامان جان شما الان داری سخت‌ترین روزای بچه داری رو میگذرونی...

هر چی بگذره راحت‌تر و شیرین تر میشه

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
بعد بچه دار شدن هم زن و شوهر خسته هستند هم رفت و آمد خانواده شوهر و دخالت هاشون بیشتر می شه ، برای ه ...

دقیقا مثلا شوهرم چون صبح سرکاره هی توضیح میده یه مادرش که من نهایت ۱شب میخوابم مادرشم هی میگفت که زن استراحت داره بیچاره بیچاره مرد این حرفها منو آتیش میزنه

افسردگی بعد زایمان، دخالت اطرافیان بخصوص قوم شوهر تو بچع داری، اگه شیرخودتو میدی که دیگه بدتر رعایت غذایی خاص خودشو داره، کولیک بچه،رفلاکس، دلدرد و... گریه های شبانه، وقت و بی وقت بیدارشدن بخاطر بچه، عدم خواب کافی،، کلی کار خونه که مونده رو دستت،  اشپزی رسیدگی ب امورات خونه،، نمیتونی بیرون بری تا چندوقت

انگار دیگه واسه خودت نیستی انگار دیگه روزای خوبت تموم شده، شوهری که درکت نمیکنه فقط ازت توقع داره عین ربات کار کنی و ب همه چی برسی، هیچ وقتی واسه رسیدگی ب خودت نداریو..... همه ی اینها هست اگه دست تنها باشی و واقعا فاجعه اس یکی دوموردش فقط کافیه واسه اینکه عصبی و درمونده بشی،،، اما همش میگذره عزیزم تموم میشه، از تموم ظرفیت ادمای اطرافت استفاده کن تا کمکت باشن

خب خواهر من این همه آدم توو خونتون چیکار میکنن؟ بچه دوم و سوم هم من خودم غذا میپختم هم بچه کوچیک هم ...

همین والا هر چی خوندم دیدم ربطی به اون طفل معصوم نداره بزرگترا جو خونه رو متشنج میکنن 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
استارتش مادرشوهرم بود به شوهرم گفته زنت و مادرزنت بهم توهین کردن در حالی که من فقط یک جمله گفتم اونم ...

آقا من که فهمیدم مادرم و مادرشوهرم نباید هم زمان تو خونمون باشن.شما هم حواست باشه.بهتره بری خونه مادرت تا مادرشوهرت نباشه.

خب خواهر من این همه آدم توو خونتون چیکار میکنن؟ بچه دوم و سوم هم من خودم غذا میپختم هم بچه کوچیک هم ...

تقصیر همسرم شد چون من از اول بارداری استراحت مطلق بودم گفت مادرت خسته شده مادرم بیاد کمک کاش که میمردمو نمیگفتم باشه چون که انگار به مادرشون بر خورد اومدن کمک من

دقیقا شوهر من تو بارداریم اینجوری بود ولی بعد زایمان خیلی بد شد

نه من واقعا درک میکرد چقدخسته م منم درکش میکردم کلااهل گیردادن بهم ودعوادرست کردن نیستیم.عیبی نداره توتلاش کن رابطه تون درست بشه یه جاهای توکوتاه بیابحث نکن جواب نده بامهربونی ومحبت جواب بده

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤
همین والا هر چی خوندم دیدم ربطی به اون طفل معصوم نداره بزرگترا جو خونه رو متشنج میکنن 

دقیقا ، این همه آدم حرف میزنن و نظر میدن توو خونه به اون بچه چه ربطی داره 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

سلام عزیزم بعد از زایمان بی خوابی و کمبود ویتامین تو بعضی ها افسردگی باعث کم طاقتی و کم حوصلگی میشه، اطرافیان درک نمی‌کند دعوا و بحث بیشتر میشه، بعد یه مدت همه چی درست میشه به خودت برس یه چکاب برو، دمنوش آرامبخش بخور انشاالله این روزام میگذره

2706