2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

فکر کنم نهایت ۷_۸ خوبه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

از سه سال کمتر نباشه و از ۸ سال بیشتر نباشه 

بهترین تفاوت سنی ۶ و۷ سال هست 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
۹ سال چی

من خودم فاصله تا ۱۰ سال می‌پسندم برام اوکیه ولی خب بعضیا دوست ندارن من اصلا مشکلی ندارم 

با همسرم ۳ سال فاصله داریم ولی ترجیح میدادم حداقل ۸ سال بود

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
یعنی ۹ بده؟

نه عزیزم اگه همچی اوکی باشه ۹ سال عالیه

من خودم فاصله تا ۱۰ سال می‌پسندم برام اوکیه ولی خب بعضیا دوست ندارن من اصلا مشکلی ندارم  با هم ...

دیدی بعضی وقت ها خواستگار همسن یا حالا فاصله سنی کمتر از ۵ میاد شرایطش اوکی نیس یکی میاد فاصله ۸ یا ۹ شرایطش خوبه بنظرم نمیشه همه رو با هم داشته باشه ولی من ترسم از اینه بزرگ باشه بی شوق و دوق باشه

دیدی بعضی وقت ها خواستگار همسن یا حالا فاصله سنی کمتر از ۵ میاد شرایطش اوکی نیس یکی میاد فاصله ۸ یا ...

ای بابا چه حرفا میزنی 😒مگه شوق و ذوق به ۲ یا ۳ سال بالا پایین سنه؟

به تفاهمه فقط... تو زوم باش رو اخلاق و رفتار و شرایط،خانوادش و مالی فقط

از من به تو نصیحت خواهرانه اصلا به ۹ سال فکر نکن خیلی هم خوبه... من خودم خاستگار ۱۰ سال تفاوت هم داشتم خیلی هم خوب بود اگه اوکی بود قبول میکردم حتما اما راه دور بود عسلویه بود

2706