2752
2734
عنوان

چرا بعضی کاربرا اینطورین😬

569 بازدید | 80 پست

من توی تاپیک ی بنده خدایی ی بار تبریک گفتم و جواب نداد کلا

ی بارم راهنمایی کردم جواب نداد 

کلا بدم اومد ازش خیلیییی طلبکاره از مردم

ی جوری خودشو بالا میگیره انگار...

بعد تاپیکاشو خوندم ی جا کلییی بدی خالشو گفته ی جا ک خاله هه ب سودش کار کرده خوبیش،نوشته 

و چند تا دروغ دیگه 

نمیدونم نیش اومده براتون یا ن ک بدون دلیل آر کسی بدتون بیاد 

نمیدونم چرا انقد بدم میاد ازش 🫠عذاب وجدانم دارم راستش

شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️           امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

منم کسی جوابمو نده بدم میاد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلیا عجیبن اینجا🙃

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

منم بدم میاد انقد تایپ میکنی اهمیت میدی ی لایکم نمیکنه طرف انگار از دماغ فیل افتاددددهههه

لازم دونستم اول امضام ی پرانتز باز کنم!!(نر های خر درخواست دوستی بدین تو تاپیکام نظر بدین گزارش همتونو میزنم!!چقد شما حال  بهم زنین !!باید سر کار و زندگی باشین یا بین زنا بلورین؟؟؟از ریش و سیبیلتون خجالت بکشین خاله زنکااااا)من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه به دنبال سایه‌ام در سر نمانده یاد کسی عاشقت شدم وقتی خدا رقم زده تصویر تازه‌ات با یاد کهنه عکس کسی عاشقت شدم درگیر با تو شد همه ذرات هستی‌ام یک شهر شاهدند بسی عاشقت شدم دیدم تو را که بال کشیدی به آسمان از پشت میله قفسی عاشقت شدم حالا من و خیال تو هر شب نشسته‌ایم چشم انتظار تا برسی عاشقت شدم :)

آره برا منم پیش اومده اصن تاپیکتو خوندم اونی که بدم میاد اومد تو ذهنم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
منم کسی جوابمو نده بدم میاد

کلا جواب بیشتر کسایی ک پست میزارن نمیده

بعد مثلا۲۰۰ تا جواب میره ی تاپیک دیگه با همون موضوع میزنه

خب یعنی چی واقعا

شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️           امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
منم بدم میاد انقد تایپ میکنی اهمیت میدی ی لایکم نمیکنه طرف انگار از دماغ فیل افتاددددهههه

دقیقااااا 

یهو ۲۰۰ نفر کامنت گذاشتن براش ج نداده

رفته دوباره عین همونو تاپیک زده خب ماذا فاذا

این تازه شوهر کرده حس میکنه فتحالتوح کرده از دماغ فیل افتاده 😂😂

فهمیدم کیو میگی ولش کن مریضه

جددی؟

بیا خصوصی بگوو بهم ببینم خودشه 😁😁😁

2706