2737
2734
عنوان

شده به زیبایی و ازدواج کسی حسادت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 39 پست
نمیدونم چرا محوشون میشم ، خودمو یادم می‌ره  و حس بد بهم دست میده

ایرادی نداره هر وقت یادت اومد و اگاه شدی به حسادت همونجا فکرتو تموم کن و به چیز دیگه ای فکر کن

ما باید انسانهای کاملی باشیم یعنی حسادت داشته باشیم ولی به اندازه نمیتونیم حسادت رو بکشیم توی خودمون

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
آره من خیلی حسادت میکنمبیشترهم به آدمایی که ظاهرمعمولی دارن و زندگی مجلل

کنترلش کردی ؟؟ 

من نمیدونم چطوری 

بعضی موقع ها خوبم بعضی موقع ها بد میشه حالم 

از دیدگان پنهانم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همه اینو کم و بیش دارن ! روش حساس نباش ، و کلا یاد بگیر مقایسه نکن زندگیت داغون میشه

من خیلی مقایسه میکنم و حساسم 

خصوصا وقتی کسی ازدواج می‌کنه ... اه دلم بلند میشه

از دیدگان پنهانم...
2731
نه

همونه

ولی باور داشته باش زندگی هر کی یه روزای روشن ویه روزهای سخت داره

روزای خوب شماهم تو راه ان شاء الله

و وقتی ظاهر زندگی کسیو میبنی و حسرت میخوری از باطنش خبر نداری که اکثریتش اگه بفهمی چ رنج و مشکلاتی دارن حسادتت میره هیچ دلتم میسوزه واسش

باز خوبه که از حست بدت میاد ولی بدون برای دیگران خوب بخواه تا خدا هم برات خوب بخواد این افکار برای ه ...

اره بعضی وقتا دعاشون میکنم 

اما برای خودم اتفاق نیفتاده  و هی میریزم بهم 

امیدوارم به آرامش برسم که دیگه نخام بد کسیو ونخام حسادت و مقایسه کنم

از دیدگان پنهانم...
2740
چطوری کنار اومدی بااین حس  حالت خوبه یا بد

خود خوری میکنم بعد میبینم شوهرم داره تمام تلاششو میکنه، به این نتیجه میرسم که مشکل از تنبلی و بی عرضگی خودمه.بیشتر عصابم خرب میشه😄

یه دهه شصتی هم سوختن و بدبختی پدرو مادرشو دیده هم خودشو هم بچه هاشو، بد دهه ای اومدیم به این دنیا
همونه ولی باور داشته باش زندگی هر کی یه روزای روشن ویه روزهای سخت داره روزای خوب شماهم تو راه ان ش ...

حرفات کاملا درسته 

ولی بعضی وقتا چنان ته دلم حسادت و مقایسه لونه می‌کنه که بقیه و زندگیشون رو بهترین میدونم و خودم رو بدبخت و عقب مونده عالم میدونم 

از دیدگان پنهانم...

بله شده، چون همیشه فرصت ها برای بقیه بوده.

من یه وقتایی که میبینم بعضیا چه همسر خوبی دارن از ته قلبم ناراحت میشم، چون اونی که از من کوچکتره به چیزی که من می‌خوام رسیده اما من نه. من در  موقعیتی نیستم که زمان بخوره و بگم عیب نداره امسال نشد سال بعد. اما یه دختر ۲۰ ساله میتونه بیشتر منتظر بمونه.

بقول مرتضی پاشایی واسه خیلیا خاطرست آرزومون....

بله شده، چون همیشه فرصت ها برای بقیه بوده. من یه وقتایی که میبینم بعضیا چه همسر خوبی دارن از ته قلب ...

شما مجردی ؟؟؟

دقیقا همینطوره 

منم همسنام حتی کوچکتر ازدواج کردند زندگی خانه همسر بچه و....

دنبال جواب چرا های زندگی هستم ، به نتیجه نرسیدم 

از دیدگان پنهانم...
2706