2752
2734
عنوان

بهم دیگه روانشناسی +دلداری بدیم

38 بازدید | 6 پست

بیاید مشکلاتتونو بگید شاید  بتونیم کمکتون کنیم یا دلداری ای بدیم 

خودم تا حدتوانم کمک میکنم 

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·

من کنکوری انسانیم تا اسفند خیلی خوندم یهو جا زدم پایم قویه شروع کنم دوباره خوندن میتونه رتبه خوبی بیارم؟ بديش اینهداز فشاری ک طول سال اوردم ذره ای استرس ندارم همچی تو درونم خاموش شده کاش یکم استرس داشتم همش امروز فردا میکنم فکر میکنم نمیشه میشه کمکم کنین

هدفم دانشگاه کرمانه رتبه ۴۰۰۰ کشوری میخواد

پسرم  بیشفعاله.۱۱ساله.برای خوردن دارو  مقاومت میکنه.خیلیییی اذیتمون میکنه.نمیدونم چه غلطی کنم.  جنگ اعصاب داریم   هر لحظه. دلم میخواد از دستش خودمو  بکشم.   بیش فعالیش   شدیده

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
من کنکوری انسانیم تا اسفند خیلی خوندم یهو جا زدم پایم قویه شروع کنم دوباره خوندن میتونه رتبه خوبی بی ...

من خودمم مثل تو بودم  از اول البته هیچ استرسی نداشتم میل به خوندنم نداشتم از مامان بابام کمک گرفتم مامانم هروز بالاسرم بود بهم سخت میگرفت تا خوب بخونم کار دیگه ای نکنم 

اره از الانم کلی مونده میتونی بازم بخونی میگی پایتم که قویه پس اشکالی نداره دیر نیست 

استفاده از گوشی و کامپیوتر و لبتابو   تلوزیونو محدود کن انشالله نتیجه میگیری .. به نهایی هم خیلی توجه کن معدل خوبی بگیری

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
2731
پسرم  بیشفعاله.۱۱ساله.برای خوردن دارو  مقاومت میکنه.خیلیییی اذیتمون میکنه.نمیدونم چه غلطی ...

طبیعی .... که تا یه حدودی طبیعیه ولی بعدا اذیت های بچه ها تغییر میکنه 

این که گوشی یا لب تاب بدین دستش هم که  زیاد خوب نیست ولی سعی کنین تا یکی دوساعتی رو اونجوری بگذرونه ... یکم بهش سخت بگیرید تا اروم تر باشه درس هاشو بخونه  

و این که بگید بیرون از خونه با همسن هاش فوتبال یا هرچیزی که دوست داره بازی کنه که اومد خونه انرژیش تخلیه شه

طبیعی .... که تا یه حدودی طبیعیه ولی بعدا اذیت های بچه ها تغییر میکنه   این که گوشی ...

بعد از  امتحانا   ۳رشته  ورزشی میزارمش.   تحت فشار بزارمش  لج میکنه.مثلا   صبح  لج کرد  کتاب امتحان امروزشو   نبرد.   باباش  الان   برد مدرسه بده بهش. از دستش  خون گریه میکنم

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
بعد از  امتحانا   ۳رشته  ورزشی میزارمش.   تحت فشار بزارمش  لج میکنه.مثلا &n ...

تحت فشار نه ولی  یک حرفو چندبار تکرار کنید تا انجامش بده بلاخره 

با مهربونی بهش بگید

چندبار لج کنه خسته میشه خودش