2733
2734

ماه بعد دیگه میشه به امید خدا

منم ماه پنجمم😊 در انتظارم ببینم چی میشه یه هفته دیگه مونده به موعدم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خاله من ۱۵سال بچه دار نشد  زن داداشم ۱۰سال نذر کردن حامله شدن  درحالی که به اونا دکتر گف ...

خدا رو شکر. با همین دعا که گفتین. خدا به همه کمک کنه و همه چشم انتظارا رو ناامید نکنه

ایشالا عزیزم. دعا کن برام دلم خیلی بچه میخواد

سلام عزیزم.۵ ماه که چیزی نیست.من ۳۲ سالمه.۱۵ ماه تو اقدام بودم.انقدرم استرس داشتمو بهش فکر میکردم.ولی خداخواست و باردار شدم

نمیدونم تاثیر داره یا نه ولی من ماهی که باروار شدم از اول پریودیم تا اخرش شبی یه لیوان پونه دم میکردم میخوردم

البته من دیگه استرس بارداری نداشتم.پونه رو به خاطر عفونت میخوردم

انشالله که به زودیه زود باردار میشی

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدا/هرچه دلم را خالی میکنم باز پر می شود از تو....
سلام عزیزم.۵ ماه که چیزی نیست.من ۳۲ سالمه.۱۵ ماه تو اقدام بودم.انقدرم استرس داشتمو بهش فکر میکردم.ول ...

مرسی قشنگم فقط انتظار یکم سخته برام. و هم نگران سنم هستم. مرسی که بهم انرژی مثبت میدی

مرسی قشنگم فقط انتظار یکم سخته برام. و هم نگران سنم هستم. مرسی که بهم انرژی مثبت میدی

اره عزیزم.درکت میکنم.منم همینطوری مثل شما بودم.فقط استرسو از خودت دور کن و بهش فکر نکن.من دقیقا ماهی که واقعا انتظار نداشتم خدا هدیشو بهم داد.مشکلی ندارین خودتون و همسرتون؟باور میکنی من همسرم اخرش آزمایش نداد😬

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدا/هرچه دلم را خالی میکنم باز پر می شود از تو....