2733
2734

چون اشنا نیستم به فرهنگ مردمشون و طرز پوششون نمیدونم چی بپوشم

زن عموی شوهرم میره مکه مهمونی گرفته من واقعا موندم چی بپوشم اصلا ارایشگاه برم یا نه یا چقدر کادو ببرم 

مهمونی هم یه مهمونی خیلی ساده اس بزن و بکوب ندارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگی داره روستا توی کدوم شهر و منطقه باشه طرفای ما که توی روستا دخترا راحت تر میگردن تا دخترای شهری

در کل بهتره ظاهر ساده داشته باشین چون مثل اینکه جشن مذهبیه

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...

به نظرم هر روستا با روستای دیگه متفاوته پوشش و فرهنگ و آداب رسومشون در هر استان مختلف متفاوت هست 

من باشم خیلی معمولی که مثل همیشه میرم مهمونی خونه اقوام 

اما تو محض اطمینان اول بپرس از مادرشوهرت خواهرشوهرت

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

عزیزم یه کت و شلوار یا مانتو شلوار شیک و یه آرایش ملایم که زیاد تو‌ذوق نزنه.

مهمونی خداحافظی هست دیگه میخوان‌برن احتمالاً خیلی رسمی برگزار میشه.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤