2733
2734

دیشب یه دعوای جزعی کردیم من سرش داد زدم اونم با جااشغالی زد سرم شکست شکستن زیاد نه ولی خیلی خون اومد 

بعد من به طلاق فک میکردم دیشب تا ساعت ها خوابیدم خواب دیدم با یکی دیگه ازدواج کردم منو برده پیش خانوادش نگهداشته ولی دیگه نمیتونم طلاق بگیرم بخاطر حرف مردم

بچم پیشم نیست تو اذیتم اصلا یه وضعی

به پدرم میگفتم دارم میام میگفت نه نیاها من ابرو دارم دیگه طلاق نمیشه

فک کن دسشویی خونه بیرون بود اونم ۳۰متر اونور حیاط

میگفت مانتو بلند باید بپوشی دعوا میکردیم داداششم باما زندگی میکرد وای 

ولی این دعوای جزئی نبود

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

عزیزم آروم باش اگه اعتقاد داری یکم قرآن بخون سوره یاسین 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوابت بخاطر نگرانیات بوده چیزی نیست

عزیزم هر بچه ای ترجیح میده پدر مادرش طلاق بگیرن تا اینکه شاهد دعوا و تشنج بینشون و به خطر افتادن جون یکیشون باشه

اصلا نمیفهمم چرا خانما حق حضانتو قبل ازدواج یا بچه دار شدن نمیگیرن که اینطوری نگران باشن همیشه

اینکه اصلا زد و خوردی بوده به هییچ وجه جزئی نیستا!!!

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
2731
خوابت بخاطر نگرانیات بوده چیزی نیست عزیزم هر بچه ای ترجیح میده پدر مادرش طلاق بگیرن تا اینکه شاهد د ...

منظورم دعوامون یچیز جزعی بود ولی به اونجا کشید

اره منم باید حضانت بچمو بگیرم حتما برام کابوس شده

منظورم دعوامون یچیز جزعی بود ولی به اونجا کشید اره منم باید حضانت بچمو بگیرم حتما برام کابوس شده

اگه میدونی قراره لج کنه اذیت کنه نده شده یه مدت نقش بازی کن با شیرین زبونی و اصلا ار ترفندی شده فقط حق حضانتو بگیر 

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️