2733
2734
مرسی عزیزم خدا به مادربزرگ شما هم ارامش بده،،،، من خیلی بابابزرگمو دوست داشتم ولی وقتی دیدم زجر میکش ...

ایشونم کارش ب پوشک بستن و اینا رسید ؟

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات 
ایشونم کارش ب پوشک بستن و اینا رسید ؟

بله چون قطع نخاع شده بود پوشک و سوند،،، تمام بدنش در عرض ۴۰ روز اب شد شد مثه عروسک ،،، چقد بامزه و شوخ و سرزنده بود ولی انگار افسردگی گرفت دلم اتیش میگیره وقتی یادش میوفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر منم سرطان گرفت و توی سن ۵۸ سالگی وفات کرد

باردار بودم متوجه شدم مادرم سرطان بدی داره خدا میدونه چه بلایی به دل من و به اون بچه توی شکمم اومد

روز زایمانم مصادف شده بود با اولین شیمی درمانی مادرم من بیمارستان برای زایمان و مادرم رفته بود برای شیمی

وقتی بچه بدنیا اومد شبش بچه رو بردم پیش مادرم ولی اون اونقدر دردمند بود که نمیتونست نوزادمو نگاه کنه 

بعد دو سال هموز نتونستم وفات مادرمو باور کنم

ار شانس بدم مادرشوهرم مهربونم اونم دقیقا چهل روز بعد مادرم سرطان گرفت و بعد ۶ ماه از وفات مادرم وفات کرد 

منو شوهرم توی یک سال دو تا مادرامون رو از دست داده بودیم

تو فکر کن بچه هام چقدر یه دفعه تنها شدن با اینکه خیلی رعایت کردم

ایشاالله این مریضی از همه به دور باشه

بله چون قطع نخاع شده بود پوشک و سوند،،، تمام بدنش در عرض ۴۰ روز اب شد شد مثه عروسک ،،، چقد بامزه و ش ...

الهی جاش بهشت باشه الان ان شاالله راحته راحته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
مادر منم سرطان گرفت و توی سن ۵۸ سالگی وفات کرد باردار بودم متوجه شدم مادرم سرطان بدی داره خدا میدون ...

الهی خدا جفتشونو بیامرزه جاشون الان خوبه خوبه ان شا الله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ان شالله شفا پیدا کنن

شفا دو نوعه:

1. رسیدن به سلامتی

2. رسیدن به صلاح و مصلحتش

بابت این روزا هم اصلا خودتونو ناراحت نکنید بیماری بزرگترین لطف خداست برای مومن چون خدا ادم مومن رو به بیماری مبتلا میکنه تا درجه اش بالاتر بره و اطرافیانم بخاطر کمکهایی که دارن مورد توجه خدا هستن

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

ان شاالله که خدا شفاشون بده ، برادر ۴۹ ساله ی منم سرطان ریه گرفته متاستاز داده مغز و لگن و صورتش هم درگیره ، فداش بشم دردش بجونم خدا می‌دونه چقدر داره درد می‌کشه 😭😭 آخه خدایا این چه بدبختی بود داداشم هنوز جوونه بمیرم براش انقدر داره زجر می‌کشه 😭

ان شاالله که خدا شفاشون بده ، برادر ۴۹ ساله ی منم سرطان ریه گرفته متاستاز داده مغز و لگن و صورتش هم ...

ایشونم روده هاش ضعیف شده؟ان شاالله شفا بگیره عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشونم روده هاش ضعیف شده؟ان شاالله شفا بگیره عزیزم

نه روده هاش مشکلی نداره ولی حالش اصلا خوب نیست مشکل بلع داره دستش وصورتش ورم شدید کرده ، ممنونم ان شاالله خدا از عمر من بگیره بده داداشم دلم براش کبابه 

نه روده هاش مشکلی نداره ولی حالش اصلا خوب نیست مشکل بلع داره دستش وصورتش ورم شدید کرده ، ممنونم ان ش ...

ای وای من😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40