2737
2734
عنوان

شما این رسم رو دارین؟

154 بازدید | 12 پست

شماهم بعد از عقد عروس و داماد رو پاگشا میکنید ؟

اگه اره مثلن چند روز بعد از عقد ؟

خودتونو چند روز بعد از عقد پاگشا کردن ؟خواهر شوهر برادرشوهر هارو میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون روزای اول پاگشا کردن،اولش مادرشوهراینا،بعدم هم به نوبت برادرشوهرام که فکر کنم یه ماهه همشون دعوت کردن

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2731

پاگشا بله زمان خاصی نداره هر وقت خودت فرصت کردی تا شش ماه 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

آره داریم زمان نداره که

برادرشوهرم ما را 8 ماه بعد عقدمون واسه تولد پسرش پاگشا کرد

الان خواهرشوهرم 10 ماهه عقده من هنوز وقت نکردم دعوتش کنم

البته 3 ساله ازدواج کردم هنوز خانواده شوهرم دعوت نکردم خونم😂😂

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

بعد از عقد ، پدر مادر دو طرف عروس داماد و والدینش و بعضی مواقع خواهر برادر دعوت میکنن

دعوت پاگشا خواهر برادر ها میتونه بعد عروسی هم باشه

میتونه دوران عقد هم باشه

زمان تعیین شده نداره

خیلی وقتا اولین نوروز که میشه و مهمانی قراره بدهند به عروس داماد یک هدیه کوچک میدهند به عنوان پاگشا

2740

دعوت نمی‌کنیم.اگه به مناسبتی خودش بیاد،مثلا عید،جشن،دورهمی... کادویی که از قبل آماده شده رو بهش می‌دیم.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤
من فکر کردم بعد از عقد فوری باید دعوت کنی

نه لازم نیست فوری باشه :/ 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛