2733
2734
باز به من اینقدر گفتن فس فس میکنی با تند انجام دادن راضی ترم و به خود میبالم 🫤😂

به منم دقیقا میگن فس فسو. گاهی ناراحت میشم ولی بعدش میگم بزار بگن مهم آرامش هست تدی زندگی

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
غذا خوردن.همه چیزم آرومه.انقد آرامش میاره آروم بودن.فقط مشگلی لینه در برابرنامحرم چطوری تندوتیز باشم

من اتفاقا دوست دارم سریع جمع و جور کنم 😂 نامحرم رو سگ محل کن 😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
من اتفاقا دوست دارم سریع جمع و جور کنم 😂 نامحرم رو سگ محل کن 😂

یعنی چجوری محل ندم؟یه وقت فکر نکنند دختر لوندی هستم؟

2731
یعنی چجوری محل ندم؟یه وقت فکر نکنند دختر لوندی هستم؟

دختر لوند همش آویزون میشه . 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

یه بار رفتیم پمپ بزنین،یه اقاعه با ارامش داشت بنزین میزدی پنج دقیقه طول کشید کارتشو پیدا کنه کلا همه کاراش با ارامش بود،باعث شد صف پمپ بنزین خیلی شلوغ بشه دوتا ماشین همش بهش بوق میزدن ولی باز کارخودشو میکردی،اخرش پیاده شدن بنده خدا رو تا جا داشت کتک زدن😑😶

خدایا شکرت....
دختر لوند همش آویزون میشه . 

ممنون.رفتم کلاس حفظ قرآن گفت خیلی ریلکسی. اما اگه زرنگ باشی میتونی ۱ساله حفظ کنی...رفتم توی فکر...

یه بار رفتیم پمپ بزنین،یه اقاعه با ارامش داشت بنزین میزدی پنج دقیقه طول کشید کارتشو پیدا کنه کلا همه ...

جدی ؟کتک زدن،وا

ممنون.رفتم کلاس حفظ قرآن گفت خیلی ریلکسی. اما اگه زرنگ باشی میتونی ۱ساله حفظ کنی...رفتم توی فکر...

چه خوب 😍

2706