2733
2734
پماد چشمی جنتامایسین بزن منم چشام عفونت کرد سر این ویروس لعنتی با این پماد خوب شد  اگر درد و ا ...

گلوم چرکیه ودرد میکنه

بینیم گرفتگی داره

از گردن تا کمرمم درد میکنه

چکار کنم پیش چه دکتری برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
گلوم چرکیه ودرد میکنه بینیم گرفتگی داره از گردن تا کمرمم درد میکنه چکار کنم پیش چه دکتری برم

آویشن و پونه کوهی دم کن بخور 

داروی امام کاظم ۱۰ شب ب میزان نصف قاشق چای خوری بریز ته حلقت نتونستی با آب بخور

عزیزم اگه میتونی حتما دود عنبر نسا بده به چشم و گلوت ،دو سه روز این کارو بکن حتما ، من هفته پیش گوش و گلوم از یه طرف درد میکرد ،بدن درد هم داشتم، گلومم چرکی شده بود ، عنبر نسا دود کردم و گذاشتم تو یه ظرف سفالی ، روش هم یه قیف آهنی گذاشتم و گوشمو چسبوندم به سوراخ قیف  تا دقیقه ، از گوشم کلی جرم ریخت توی ظرف سفالی ، دردش خیلی کم شد ، هر ۸ ساعت چرک خشکنو دیکلوفناک برای درد بدنم میخوردم ، باورت نمیشه بعد دو روز نور گوشی رو انداختم گلوم ، دیگه اثری از چرکا نبود ، اگه تونستی این کارو بکن حتما ، خیلی زودتر جواب میده ، انشاله که زودتر خوب بشی