2752
2734
عنوان

اگه دو روز غذا تخورم بچه چیزیش میشه?

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 72 پست
چرا میخوای چیزی نخوری؟

چون غذا رو مامانم درست کرده...

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
تو سرم جای غذا استفاده میکردی استارتر نمیخواد اینکار و کنه رو چه حسابی میگه نه 

چون واقعا اون بچه هیچیش نمیشه

بچه نمیاد ک غذا بخوره مث من و تو

اون از کلسیم بدنت ک تو دندون و استخوناته استفاده میکنه تو ویتامین میخوری ن برای بچه بلکه برای اینکه هرچی جفت برداشت تو دوباده جبران کنی ک خودت بعدا ضرر نکنی

به درک نخور

فکر میکنی اونایی که اعصابتو خراب میکنن براشون خودت یا بچت اهمیتی داری ؟

اینو بفهم که باید خودتو دوست داشته باشی.و از کسی انتظار نداشته باشی پس محکم باش و قوی شو

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
خونه مادرمم اعصابمو خورد میکنن هر روز در حال غر زدن و حرفای مسخره س...اصلا حالی به ادم میمونه که غذا ...

نه والا😁😂🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خب چرا نمیری خونه خودت ؟

قهرم با شوهرم چون اصرار داشت بچه رو بندازم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
چون غذا رو مامانم درست کرده...

فرداسال مادرمه

کاششششششش مامانم بودوکلی غرمیزدن سرم

فقط کاش بودی مامان😭😭😭😭😭😭😭😭

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
به درک نخور فکر میکنی اونایی که اعصابتو خراب میکنن براشون خودت یا بچت اهمیتی داری ؟ اینو بفهم که ب ...

اصلا مادرم کوه انرژی منفی و غر هست.از دیروز داره میگه چون برا بچه جوراب خریدیم فروشنده نگفت مبارکه یعنی خوب نیست.خب چه کنم بدرک که خوب نیست.با من پا میشه میاد مدرسه محل کارم😐دم در مث نگهبان که مبادا شوهرم بیاد گولم بزنه بچه رچ بندازه.من وسط دعوای خانوادم و شوهر احمقم گیر کردم بچه مم بیچاره از هیچی خبر نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم بچه نیازشو از بدنت میگیره 

شنیدی میگن تو بارداری دندونا خراب میشه؟؟مال اینه که بچه کلسیم بدن مادر رو میکشه میبره میزنه بر بدن،مادر بیچاره آب میشه 

بچت هیچیش نمیشه،بدن خودت اسیب میبینه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
فقط امضات😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دلیلش چی بود واسه انداختنش ؟

عقد بودیم ولی با هم زندگی میکردیم.چون باباش مرده بود مراسم نگرفتیم....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرداسال مادرمه کاششششششش مامانم بودوکلی غرمیزدن سرم فقط کاش بودی مامان😭😭😭😭😭😭😭😭

یکارا میکنه یه حرفا میزنه که بهم عذاب وجدان بده میگه من میشینم تو خیابون تا تو بیای مردم فک میکنن گدا هستم 😑 هر روز پرستاری تو میکنم...ببین دستام چی شده انقد برات طرف شستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا مادرم کوه انرژی منفی و غر هست.از دیروز داره میگه چون برا بچه جوراب خریدیم فروشنده نگفت مبارکه ی ...

تو که اینقدر ضعیفی چرا شوهر کردی ؟

چرا بچه دار شدی ؟

تا کی میخوای ضعیف بمونی ؟

نمیخوای بزرگ بشی ؟

نمیخوای رو پا خودت وایسی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706