2752
2734
عنوان

با گریه دارم مینویسم یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
به جای اینکه استرس داشته باشی برای یک ساعتم که شده بخواب ، بدون استرس ریلکس کن ، چشماتو ببند و آروم ...

بعد ازظهر امتحانه صبح هم کلاس دارم 

کلا همهتایما پره 

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....
عزیزم ذکر بگو ،سعی کن آروم باشی و بخابی،توکل به خدا انشاالله امتحانتو خوب میدی بعدشم حسرت بقیه رو ن ...

😭آخه من چه خوش گذرونی ای دارم که حسادت کنن 

زندگیم تیره وتاره 

۰زندگیم جالب نیست اصلا اگه ازدواج میکردم بهتر بود بخدا خب منم دل دارم دوستام هرروز سفر میرن باشوهراش ...

اولا که زندگیت و با کسی مقایسه نکن کسی نمیاد واست از بدی های زندگیش بده هیچ وقت باطن زندگی خودت و با ظاهر زندگی کسی مقایسه نکن خداروشکر که داری درس میخونی با هدف درس بخون برای خودت کسی بشی هر چی خیره به وقتش واست پیش میاد یه شعر معروف هست مدام اینو با خودت تکرار کن دل بی غم در این عالم نباشد اگر باشد بنی آدم نباشد ... دنیا محل آسایش نیست باید بچه زرنگ این دنیا باشی معنا و مفهوم حقیقی زندگی رو درک کنی همه ی اینایی که گفتم اولا بود ، اما دوما از روی اولا بازم بخون 

گوشی دستم نبود این همه ساعت نمیتونم بخدا 

سردردت خوب می شه.مجبوری یک کدیین بخور الان یه چرتی بزن،خراب بشه فکرتو آزاد کن.مهم حال دلته باقیو خدا درست نی کنه.منم دو روز هیچی نمی تونم بخورم از فکر ارائه و درس نخوندن نه،از فکر اون لحظه ی خیانت شوهرم که با چشمم دیدم..که با هیچ مسکنی خوب نمی شه جز با عقوبت اون گستاخ توسط خدا..منم چشام دو روز پر اشکه بس خیانت دیدم و بخشیدم گفتم آدم بشه،بس هم جنس بازی و هرزگی و دختربازی ازش دیدم،،..اگر کافر بود می گفتم کافره دردم اینه مثل شمر نماز می خونه...مسجدیه،بسیجی بوده خیرسرش،.کربلا و مکه برو،قرااان..زیارت عاشورا و دعای عهدو حتی حفظه...بچه ی سید هست،برادرزاده ی شهید دفاع مقدس..

اما حتی رودست زده به قوم لوووط!نصفه شب از درد کلیه بیدار شدم بس این دو روز نتونسم آب و غذا بخورم و باید برم طلاق بگیرم و از شر نجسش راحت شم دیگه اینقد بی حرمتم نکنه و حواب عفتمو با خیانت نده ..پرونده ش از تمام پرونده های بدکاره ها سنگین تره،باید طلاق بگیرم و وکیل بگیرم تقاضا عسرحرج اسمم از شناسنامه ی نحسش پاک بشه.اما دو روزه فکرمه بعد طلاق  آواره ی دنیای کثیف و پر دیو و دد قبل ظهور بشم خواب و غذا رو بهم حروم کرده.

برای درست یک مسکن بخور دو رکعت نماز بخون یه یاالله بگو برو برای ارائه

خوندم  یه دور  باید مرور بزنم  سخته

به مادرت حضرت زهرا بگو کمکت می کنه.یک دور زدی ان شاءالله وقتش همه ش نیاد به ذهنت.خودمم همینطور بودم باید حاما نرور می کردم قبل امتحان ولی یک امتحانم بدون مرور قلمم خودش می ندشت انگار..اون نمره م رو هم از همه بیشتر گرفتم فیزیک‌بود.فرمولا خودشون نوشته می شدن..باورت شاید نشه اما برای خودم عجیب بود.اون روز مامانم برام دعا کرد موقع نماز.

خوندم  یه دور  باید مرور بزنم  سخته

به مادرت حضرت زهرا بگو کمکت می کنه.یک دور زدی ان شاءالله وقتش همه ش میاد به ذهنت.خودمم همینطور بودم باید حتما مرور می کردم برای تثبیت قبل امتحان ولی یک امتحانم بدون مرور قلمم خودش می نوشت انگار..اون نمره م رو هم از همه بیشتر گرفتم فیزیک‌بود.فرمولا خودشون نوشته می شدن..باورت شاید نشه اما برای خودم عجیب بود.اون روز مامانم برام دعا کرد موقع نماز.

سردردت خوب می شه.مجبوری یک کدیین بخور الان یه چرتی بزن،خراب بشه فکرتو آزاد کن.مهم حال دلته باقیو خدا ...

غم من کم بود خیلی برای شما ناراحت شدم معلومه خیلی ناراحتید 😔😔😔

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش استرس دارم و از خونم‌بدم میاد میشه برای ارامش دلم یه صلوات بفرستی اگ فرستادی لایک‌کن منم برات بفرستم ممنون

2706