2733
2734
عنوان

معیار صد درصد دخترا برای ازدواج اینه کسی میگه نه دروغ میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1760 بازدید | 136 پست
باشه قد بلندو نگفنی فقط

اونکه فقط برای دخترای قد بلنده 

شامل همه دخترا نمیشه 😂✋🏻

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
طرف ب دلت نشینه پولداری و وفاداری ب چشم نمیاد ک

باشه به دلم میشینه ولی گاو نیستم که همینجوری زندگیمو شروع کنم 

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
2731

و منی ک عاشق ی بی پول بی اخلاقش شدم و همچنانم دوسش دارم خخخخ😍

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
برای دخترایی که قدر خودشونو میدونن و لایقم خیلی هم خوب کنار هم میاد 

چ ربطی داره!! تو میتونی دختر لایقی باشی،زن خوبی باشی ولی بازم گزینه های مناسب سر راهت قرار نگیره.

خیلی کم پیش میاد مردی هم پولدار باشه هم وفادار

وفاداری اره ولی بولدار نه میخوای باور کن میخوای نکن من بیشتر خاستگارایی که بولدار بودن ولی معیار های مهم ترمو نداشتن رد کردم ولی خاستگاری که درامد معمولی خیلییی معمولی ولی ویژگی های دیگ رو داشت قبول کردم بیان

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

اصلا وقتی خودت پول داشته باشی یک آزادی خاص دیگه دارید 

بریز بپاش کنی میگی پول خودمه 

خونه مستقل داری هرکسی هر دم وارد نمیشه تو کارت دخالت کنه و تو خونه خودت هرکار دلت می خواد می کنی (منظور بی بند و باری نیست) 

ازدواج هم کنی، خیلی خرج هایی که ربطی به زندگی زناشویی نداره می تونی تا دلت بخواد برای خودت داشته باشی 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

دروغ نميگم ده سال پيش كه ازدواج كردم خاستگار اگه در حدمون پول نداشت ميفهميدم بخاطر پول پدرمه نميخاستم حالا دارايش در حد پدرم باشه اما در توازون با پدرم و خودم باشه 

نگاه به جيب باباشم نميكردم 

وفاداري ولي خب تو زندگي مشخص ميشه ٩٩درصدش

ولي در كنارش ملاك هاي مهم ديگه هم داشتم قطعا

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
شما چ ویژگی ها رو دارید ک اینا رو میخوان....

هر چیز مهمی که یه پسر عاقل و بالغ از ازدواج و رابطه عاطفی انتظار داره ، رو دارم ، بلکه هم بیشترررر 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
اصلا وقتی خودت پول داشته باشی یک آزادی خاص دیگه دارید  بریز بپاش کنی میگی پول خودمه  خون ...

بله مستقل بودن برای زن مهمه و پول داشتن

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
2706