2752
2734

من کپسول هیرویت استفاده کردم برا ریزش بعد کرونا عالییی بود...دوسال ونیم پیش

الان باز یه مدته ریزش گرفتم میخواستم اتفاقا حنا و سدر و نخود اینا بزارم...قبل اینکه ریزش کرونایی بگیرم،سالای قبل گاهی میزاشتمخوبه واسه مو...آب جوشونده ی شنبلیله هم عالیه..که حنا و اینارو با آب شنبلیله خمیرکنی

2731
جعبه سلین پلاس رو ندارم.ولی این زینک و این برند سلین پلاس خیلییییی جواب بود.بعد ده تا مدل دارو این د ...

وای ینی میشه منم ریزش کرونام خوب شه 

هیچی جواب نداده تاالان 

حتی امپول بیوتین بمانتین ک قبلا زده بودم بدتر ریزش داده 

بحز سلین پلاس و زینک پلاس چیا خورده بودی قبلش ک جواب نداده بود ؟؟

عزیزم سلین پلاس اینه عکسش ؟؟

این سلین پلاس؟

ااا اره این عکس سلین پلاسه.

دارو زیاد خوردم،مثل هیرویت و اینا ولی الان یادم نمیاد چون هیچکدوم جواب نمیدادن مجبور بودم دوباره برم دکتر.ریزش موهامم خیلیییی شدید بود از طرفی خیلیم تار موهام نازک شده.فقط این دوره ی آخر ک از این برند سلین پلاس و زینک استفاده کردم جواب داد

ااا اره این عکس سلین پلاسه. دارو زیاد خوردم،مثل هیرویت و اینا ولی الان یادم نمیاد چون هیچکدوم جواب ...

خداروشکر ک بهتر شدی عزیزم جفتشونو باهم میخوردی روزی یه دوته از هرکدوم ؟ چاق کننده و اشتها اور نیست سلین پلاس ؟ 

شمام علت ریزشت کرونا بود ؟

اون موقع ک شدید بود روزی چندتا میریخت بعد از سلین و زینک چندتار شد ریرش روزانتون ؟

عزیزم پلی کیستیک نداری ؟

خداروشکر ک بهتر شدی عزیزم جفتشونو باهم میخوردی روزی یه دوته از هرکدوم ؟ چاق کننده و اشتها اور نیست س ...

علت ریزش موهام کرونا بود،رفتم تو کما و بعدش توی یکسال تقریبا بیشتر از نصف موهام ریخت حدودا ۶۰ درصد.

نمیدونم چاق کننده یا اشتها آور هست یا نه چون همیشه تو رژیمم و ورزش میکنم،وزنم تغییری نمیکنه.

پلی کیستیک بودم ولی الان خوب شدم فعلا.

روزی هم یکدونه از هر کدوم از قرصا میخوردم.در کل من روزی ۱۲ تا ویتامین دارم میخورم ولی این دوتا واسه مو هست فقط.

واسه رویش دوباره موهام هم از اسپری رزماری استفاده کردم 

من خیلی دارو استفاده کردم تا این جواب داد،حالا امیدوارم ب بدن شما هم بسازه ولی اگه تو یکماه نتیجه نگ ...

الهی ب امیدخدا ک جواب بده چندین بار کرونا گرفتم با ریزش زیاد دگ واقعا نمیکشم نا ندارم 

2706