2733
2734

اگ دوس داشتید تاپیک قبلیمو بخونید راهنماییم کنید لطفا

عکسشم گزاشتم

گوشواره رو عوض کردم میخاستم طلا بزارم

یکی رفت داخل ولی ی گوشم فک کنم بخاطر ورمش گوشواره از اون سمت بیرون نمیاد میخام نخ رد کنم از گوشم

کاموا باشه اشکالی نداره؟ 

چ نخی باید رد کنم ک خوب باشه؟

اینهمه کاربر با امضاهای مختلف اینجاست..چرا امضای منو خوندی؟؟؟!😌

نخ دندان

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا؟

بله

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
مگه مطب دکتر سوراخ نکردی؟ اگه مطب سوراخ مردی گوشیتو باید برات گوشواره طبی میذاشت

چرا رفتم درمانگاه سوراخ زد

تاپیک قبلم گفتم😓😢

من نخ چرخ خیاطی استفاده کردم ولی هر روز ضد عفونی کن گوشت و نخو

غده های زیر گوشم ورم کرده و درد داره😔 خیلی نگرانم

2706