2733
2734
عنوان

تو عمل سزارین با بی حسی کمری ، میشه هین عمل دست روتکون داد یا سر رو ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 106 پست

دستای منو نبستن ،موقع عمل هم تپش قلب و تنگی نفس گرفتم سریع بهم دستگاه اکسیژن وصل کردن درست شدم ،بعدش یادم نمیاد انگار خوابم برد وقتی بچه رو دیدم...بعد دیدم تو ریکاوری ام اصلا یادم نیست کی منو بردن ریکاوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سزارین فقط با بیهوشی 

نه استرسی نه چیزی ۱ ساعت بیهوشت میکنن و تمام 

وقتی بهوش میای ی حال خوشی هست که نگو نه دردی نه چیزی 

راحت 

مثل سگ از سزارین بی حسی میترسم 

مخصوصا اونایی که میگن شکمتو فشار میدن حین عمل .... فوبیا دارم ... 

2731
اولین باره اینجا میبینم تا حالا نشنیدم کسی بگه دستا رو میبندن. مسئول بی هوشی دستمو گرفته بود باهام ح ...

آره واقعا منم گریه کردم پسرم پر از مو بود همش میپرسیدم دکتر سالمه 😢😢

دلم نی نی کوچولو خواست بازم

ولی دخترمو بیهوش شده بودم ندیدم برده بودنش پیش همراهم که مامانم و مادرشوهرم بود منم بعد دوساعت رفتم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
چه حالتی بهتون دست میده ، باید نفس عمیق بکشید؟  من مثلا حتما باید نفس عمیق بکشم تا اوکی بشم ، ...

طبیعیه نی نی داره بزرگ میشه فشار میاره ب اعضای دیگه.و اکسیژن رسانی ب دو نفر داره انجام میشه . همین ک بدنیا بیاد اوکی میشی . اصلا نگران نباش همون لحظه ک نی نی رو واس اولین بار تو اتاق عمل بهت نشون بدن هر چی سختی کشیدی رو میشوره میبره خیلی لذتبخشه 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
بابا نگران نباش من دو بار سزارین شدم اول اینکه تنگی نفس داشته باشی ماسک می زارن بعدش دو تا پزشک بی ه ...

نمیدونم چجوری توضیح بدم 

من نفس دارم‌میکشم عادی ، ولی گاهی انگار که قلبم میخواد بالا بیاد و باید حتما نفس عمیق بکشم ، این نفس عمیق هم انی نمیتونم باید بشینم بکشم مثلا شبها میشینم تا بتونم بکشم

یعنی با ماسک اکسیژن این مشکلم حل میشه؟۰

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏
آره واقعا منم گریه کردم پسرم پر از مو بود همش میپرسیدم دکتر سالمه 😢😢 دلم نی نی کوچولو خواست بازم ...

میگن بیهوشی ام خوبه یه خواب راحت میکنی 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
ن من دخترمو هم نبرده بودن خانوادم از ساعت ۸ تا ۲ونیم صبر کردن بعد منو دخترمو باهم بردن بخش ، نوزاد ب ...

لابد گریه نکرده بود اصلا یادم نمیاد یا هم شیر خشک داده بودن 

کلا منگ بودم منگه رفتم خواب بود فقط همین یادمه 

الانم خوش خوابه وقت خوابش که برسه انگار دکمه داره فوری میخوابه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

سرتو اصلا تکون نده،تا بعدش سردرد نگیری

ده دقیق بیشتر نیست، تا بیای بفهمی چیشده تموم میشه

اگر مشکلی داری که فکر میکنی بی حسی برات مناسب نیست،به دکتر بیهوشی که قبل عمل ویزیتت میکنه بگوووو

در نهایت آرامش و بدون استرس برو برای عمل

طبیعیه نی نی داره بزرگ میشه فشار میاره ب اعضای دیگه.و اکسیژن رسانی ب دو نفر داره انجام میشه . همین ک ...

من قبل بارداری هم اینجوری بودم 

بعد اینکه کرونا گرفتم اینجوری شدم ، پیش دکتر قلب هم رفتم، گفتن قلبت سالمه

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏
میگن بیهوشی ام خوبه یه خواب راحت میکنی 

ان شاءالله این سری 😂😂😂

2706