2733
2734

هرروز اون دختره که با پارتنرم سعی کرد میونمونو خراب کنه رو میبینم.و حتی اکسمو.و انرژیم تخلیه میشه بعد از دیدنشون.دیروز کات کردم .امروز دختره از دانشکده اومد تو منو نگاه کرد بهم یه لبخند تحقیر آمیز زد که ینی دیدی من بردم؟نگاهش از ذهنم پاک نمیشه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ولش کن بابا 

خداروشکر کن رل بودین بی دردسر جدا شدین 

ما ک زن و شوهر بودیم و مجبوریم بمونیم تا بپوسیم 

اوایلش میگفتم نمیذارم اون زن بهم بخنده ولی در واقع الان ک فکرشو میکنم این منم ک باختم 

فکرشو نکن فقط دنبال موفقیت باش چیزی ک‌زیاده پسر 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

در ضمن از دهان افتاده ی ما نوششان 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
ولش کن بابا  خداروشکر کن رل بودین بی دردسر جدا شدین  ما ک زن و شوهر بودیم و مجبوریم بمون ...

شماره مامان دختره رو دارم.بهش زنگ بزنم همه کاراشو بگم؟با یه شماره فیک؟

شماره مامان دختره رو دارم.بهش زنگ بزنم همه کاراشو بگم؟با یه شماره فیک؟

راستش من موافق این نیستم همین ک بیخیال شی خودشون می‌سوزن 

عقیده من اینه ک نباید از ی نفر انتقام بگیری 🤒چون شاید بازکارماش برگرده بهت 

حالا من خودم انتقام نگرفتم ب همین خاطر با اینکه ی مدت تو‌ذهنم بودن چند تا لات بفرستم زنه رو تیکه پاره کنن ولی ترسیدم و سپردم ب خدا 

بابا اون اکسمو گردن نمیگیره.زرنگتر ازینا.اون میخاست به من آسیب بزنه.چون حسادت میکرد

بی تفاوتی بهترین جوابه

انقد عادی باهاش برخورد کن حتی نگاهاشو با اخم جواب نده بزار بدونه ک تو برات اهمیتی نداره