2737
2734
عنوان

باردارم و داغون

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 47 پست

سلام اینقد اولویت های زندگیت را ببر بالا که اصلا گوشه ذهنت هم جایی برای اونا نباشه من خواهر شوهرم در حال جدایی بود مادر شوهرم جلوی من اون طرف تر اروم اروم در گوش همسری تعریف میکرد من سریع پا میشدم میرفتم با بچه ها خودمو مشغول میکردم یا با گوشی سرگرم میشدم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

از همسرم کوناه میپرسیدم خبر خاصیه یا مختصر میگت یا نه اصلا برام مهم نبود چون کاملا به خودشون مربوطه و غیر اعصاب خوردی چیزی ندارهارامش زندگیت در اولویت باشه هیچ چیز و هیچ کس ارزش اینو نداره که بخاطرش خودتو ناراحت و اذیت کنی اولویت خودت وهمسرت و بچه در راهت هست

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگفتن که نگفتن

عروسی که این نیست

ازین به بعد کلی مراسماست که باید تو دعوتشون کنی یا بهشون سر بزنی یا زنگ بزنی به عنوان عروس و محرم اون خانواده

حالا که نامحرم شدی هیچ کدوم ازونا رو انجام نمی دی مثلا غریبه ها چون تورو غریبه فرض کردن

به همین راحتی

دیگه هم خودتو ناراحت نکن

ولی به شوهرت بگو تو باید همه چی روبه من بگی 

امیدوارم خانواده شوهرم چنان گرفتار خودشون بشن که دست از زندگی من بکشن. من واگذارشون کردم به خدا که چه خوب و چه بد از زندگی من گم شن.