2733
2734
عنوان

باردارم و داغون

870 بازدید | 47 پست

باردارم ..عصبی شدم ..

خواب و خوراکم افتضاح ...

پریشب رفتیم خونه پدر شوهرم همه ناراحت نه حرفی نه حدیثی ...

دارن برای پسرشون زن میگیرن از من پنهان میکنن...

از شوهرمم میپرسم سر بسته یه چیزایی میگه ...

خیلی بدم اومد از رفتاراشون 

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
شوهرتم ازت پنهان میکنه؟

شوهرم در جریانه گفتن به زنت نگو ...اونم کلی میگه گفتم اسم دختره چیه گفت نمیدونم 

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بس که بیکاری

هر کی می خواد باشه 

به حال تو مگه فرقی هم میکنه

پری باشه یا زری؟

خودت رو اصلا مشتاق نشون نده

به زندگیت و بچه ات برس

الان هر حالتی داشته باشی تا آخر عمر رو اون بچه مظلوم تاثیر داره

پاشو یه لیوان شربت کاسنی با یخ درس کن و بیخیال جاریییییییییییی

عجباااااا!من اگه جات بودم ديگه پرس و جو نميكردم و كمتر رفت و آمد ميكردم

رفت و امدمو کم کردم ...

پسرشون هم تاکیید داشتهع که به من نگن..

عروس دوست دختره پسره اس 

شوهرم بیشعوره وگرنه باید میگفت من چیز پنهانی از زنم ندارم

شوهرم در جریانه گفتن به زنت نگو ...اونم کلی میگه گفتم اسم دختره چیه گفت نمیدونم 

ول کن بابا بهتر که نمیگن....برو دنبال عشق و حال خودت والا...اصلاهم نپرس...نزار بفهمن ناراحتی ازینکه ازت قایم کردن والاااااااا

به هرحال خونواده شوهرووخودشوهرهمینهدیگه عادیه عزیزم شایدمیترسن بهشون جواب منفی بدن ضایع شن جلوتو میخ ...

نه عزیزم اوکی رو گرفتن 

2706