2752
2734
عنوان

پانیک و فکر زیاد

153 بازدید | 8 پست

سلام من ۴ روزه پدربزرگم فوت شده همش فکر قبر و مردن خودم میاد تو سرم فکر میکنم تو قبرم می‌خوام بیام بالا چجوری میمیری دیگه برنمیگردی ینی حالم بد میشه ممکنه کسی با فکر کردن زیاد و تلقین به مرگ بمیره؟؟

پدر بزرگم آخه سنش زیاد بود درست ولی خیلی تلقین میکرد میگف میمیرم الان بیاید بالا سرم نمیرم هی میگف مردم آخرشم ریش آب اوارد قلبش کند میزد فوت میشد 

من الان باید چیکار کنم برا این پانیک اینجوری نبودم پدربزرگم فوت شد این حالت اومده تو سرم😭😭 قرص سیتالوپرام ۲۰ هم میخورم پس چرا تاثیر نمیزاره

منم همین الان تاپیک زدم در مورد این موضوع سه روز پیش مادر دوستم فوت میکنه و من مراسم میرم فوبیا ترس از عزیزام بدتر میشه روحیم کلا خراب شده خودم مهم نیستم ولی حس میکنم مامانم از دست میدم کارم شده گریه و دلشوره 

2731
منم همین الان تاپیک زدم در مورد این موضوع سه روز پیش مادر دوستم فوت میکنه و من مراسم میرم فوبیا ترس ...

آی بخدا حالم بده چیکار کنم چرا اینجوری شد سر قبر میرم دیگ بدتر😭😭😭

آی بخدا حالم بده چیکار کنم چرا اینجوری شد سر قبر میرم دیگ بدتر😭😭😭

کاملا درکت میکنم خودم روحیم بهم ریخت همین الانش داشتم گریه میکردم دیگ مجبور بودم وگرنه همچین مراسم هایی نمیرم 

کاملا درکت میکنم خودم روحیم بهم ریخت همین الانش داشتم گریه میکردم دیگ مجبور بودم وگرنه همچین مراسم ه ...

منم بخدا ولی چون پدربزرگم بوده باید برم زشته نری