2733
2734
عنوان

کسی بوده خودش یا اطرافش بیماری شیدایی داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 53 پست
چجوری میزارین بیرون تجربه مصرف مواد ک نداشته.ه

زمانی برای خودش کسی بوده … دو ساله اینجوری شده  

چادری ‌محجبه هست حتی 

کسی باورشم نمیشه این مریضه 

نه مواد هیچی از بوی سیگار بیزاره چه برسه اینجور مسائل 

فدا سرت مشکلی نیست  فقط چرا نمیبینه ؟ خوابت میاد ؟

اره 

من خودم اختلا توهم دیدار دارم بخاطر همین تاپیک کنج.کاوم کرد۹ چشمام یکی دو میزنه صفحه سیاه سفید یا رنگی میشه

سخته بعضی وقت ها از اک۸ت ec.t برمیگردم میفهمم چ حا گفتم و کردم

اکت نمیبریدش چرا خیلی تاثیر. داره  

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
2731
اره  من خودم اختلا توهم دیدار دارم بخاطر همین تاپیک کنج.کاوم کرد۹ چشمام یکی دو میزنه صفحه سیاه ...

وای چه ترسناک عزیز دلم 

نمیترسی؟یا عادت کردی ؟ چند سالته

اسکیزو فرنی داره باید ببرید پیش روانپزشک 

این اسکیزووفرنی نیست اصلا منم دارم اسکیزوفرنی بخاطر همین الان خوابم نمیبره

اینجوری نیست این‌بیماری فقط موجودات ترسناک و صدا میشنوی

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
وای چه ترسناک عزیز دلم  نمیترسی؟یا عادت کردی ؟ چند سالته

هیجوقت عادت نمیکنم ۲۶ سالمه

بنظر شما با دارو خوب میشه ؟یا کنترل فقط میشه کرد

بله عزیزم،من یکی ازنزدیکترین ادمای زندگیم شیدایی داره،حتی خونه رو،من،فجرکرد خودشوبچشوسوزوند،چون یبارپرانرژی وسرحاله یبارافسرده،بعداون اتفاق بردن دکتر،تحت درمان داروخوردخوبه فعلا

بله عزیزم،من یکی ازنزدیکترین ادمای زندگیم شیدایی داره،حتی خونه رو،من،فجرکرد خودشوبچشوسوزوند،چون یبار ...

خداروشکر مادربزرگ منم همینه یه روز انگار عروسیشه میزنه میزقصه ولی دو روز خشمگین و وحشتناک میشه میترسیم همه 

مثلازمانی ک پرانرژیه مدام بخودش میرسه دنبال عشق وحاله،حتی نصف شب میزدبیرون بااینکه شوهروبچه داره،بعد ...

بله مادربزرگ من وقتی انرژی داره ارایش می کنه 

دکتر زیبایی پا میشه میره باورتون میشه؟

رژ لب ریمل 

وقتی انرژی نداره مدام عصبی و جنگ داره 

خداروشکر مادربزرگ منم همینه یه روز انگار عروسیشه میزنه میزقصه ولی دو روز خشمگین و وحشتناک میشه میترس ...

دقیقا،اینومتاسفانه جدی نگرفتن،داروهاشوبهش بدن منظم،خودشم نمیخورد،که بعدش بلای سربچش اورده هرروزبادیدنش عذاب میکشه

2706