2733
2734
عنوان

بچه ها سریدارمون بهم پیام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 61 پست
اقبالو ببین توروخدا  همه رو برق میگیره ما رو افغانی  به بابات بگو بره بزنه دهنشو صاف کنه

اینا نسل در نسل قاتلن 

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2731
نگهبان ساختمون 

وااای حواست باشه مبادا فحش و اینچیزابگی 

بلاکش کن و بهش بگو مزاحمم نشو وگرنه شکایت میکنم 

بخدا من خیلی ازشون میترسم

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
چراغ دادی بهش که شمارتو داشته ؟؟؟؟؟

نه بابا یه بسته پستی داشتم این تحویل گرفت شمارمو از روش برداشته 🤦🏻‍♀️ 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

همین چند روز پیش توله سگشون یه بچه ی دیگه رو کشته بود 

قاتل همش ۱۰ سالش بود خودشم دختر!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

خیلی مراقب خودت باش جایی تنها نرو، تنها تو خونه نمون، به خانواده‌ت هم حتما بگو... اینکه اینقد پروعه که با شماره‌های دیگه زنگ میزنه یعنی ادم درست و شریفی نیست

یه لحظه یاد فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنند افتادم... تو رو خدا مراقب باش به مادر پدرت بگو

مقتول هم افغانی بود؟

نه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706