2733
2734

خیلی وقته شبا که میخوام بخوابم این فکر میاد سراغم. بچه داری خیلی مسئولیت بزرگیه نمیدونم بتونم از پسش بربیام یانه.

از طرفی هم فوبیا دارم بااین بیماری های جدیدی که اومده بچم سالم نباشه در آینده. شاید بنظرتون خنده دار باشه ولی من خیلی میترسم ...

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱

اگه بالای ۳۰ هستی و داری بل بررسی همه جوانب تصمیم میگیری احتمال اینکه پشیمون بشی کمتره

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

مادر سالم از هر لحاظ مهمه ولی در هر صورت فقدان . نداشتن بچه با هیچ چیزی جبران نمی‌شه مگر تصمیم قوی ‌دونفره روی این حس و نیاز تاثیر بزارع 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فعلا ۲۲ سالمه. سه ساله ازدواج کردم دوسال هم نامزد بودم. از همون روز اولی که نامزد کردم به این موضوع ...

به خودت فرصت بده خیلی جوانی هنوز

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
فعلا ۲۲ سالمه. سه ساله ازدواج کردم دوسال هم نامزد بودم. از همون روز اولی که نامزد کردم به این موضوع ...

احتمال بیشتر اینه پشیمون بشی ون سنت د پایینه

ب نطرم نه نگو ولی دوست نداشتی تا یه مدت و چند سال نیار اگه بازم نظرت همین بود بعد عنوان تصمیم مطرح کن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
به خودت فرصت بده خیلی جوانی هنوز

خیلی دو دلم. دلم شیرین بازیای بچهارو میخواد و دوس دارم ولی خب تا اخر که بچه نمیمونن. بزرگ میشن... من هنوز یه خلا هایی تو خودم احساس میکنم. نه بابت زندگی مشترکم. بابت گذشته و خانوادم

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
خیلی دو دلم. دلم شیرین بازیای بچهارو میخواد و دوس دارم ولی خب تا اخر که بچه نمیمونن. بزرگ میشن... من ...

برای همینم میگم به خودت فرصت یده

2706