2733
2734
عنوان

ميخوام يخچال بخرم .

119 بازدید | 12 پست

اولش 30 تومن ميخواستم هزينه كنم . ولي تا 50 تومن هم ميتونم هزينه كنم . هيچي در مورد يخچال خريدنن بلد نيستم . نميدونم چه برندي بگيرم . از كجا بگيرم كه ارزون تر باشه . ميخوام فريزرش حادار باشه . برفك نزنه . موتورش قوي باشه . زود خراب نشه . دلمم نميخواد به خاطر يه اسم و يه برند پول مفت بدم به كسي و شايد يه يخچال 30 تومني مثل يه يخچال 50 تومني باشه . ولي فقط پول اسم و رسم برندشو بگيره . مثلا يه اتوي بوش آلماني خريديم . يه اتوي ژاپني هم خريدم 1500 . اون اتوي 1500 ي از اتوي بوش بهتر بود . لطفا تجربه هاتونو به بگيد كه يه خريد خوب داشته باشم . 

2731
من ۱۲ ساله یخچال فریزر دوقلو هیمالیا دارم عالیه جادار و بزرگه و موقع اسباب کشی راحت از هم جدا میشه ...

دوستمم گفت هيمالبا دارم . ولي من گفتم چون ايرانيه ممكنه خوب نباشه . امروز 2 نفر بهم گفتن هيماليا خيلي خوبه . برفك نميزنه ؟ 

دوستمم گفت هيمالبا دارم . ولي من گفتم چون ايرانيه ممكنه خوب نباشه . امروز 2 نفر بهم گفتن هيماليا خيل ...

اصلا من تو این مدت خدایی برفک ندیدم تازه مال من مربوط به جهازمه یعنی ۱۲ سال پیش صداشم کمه ابسرد کنشم خوبه مال من رو یخچالش اپشن دسترسی سریع به داخل یخچال هم داره که خوبه

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)

گفتی دعات گیراست بهت میگما😕

میشه واسه منم دعا کنی بتونم خیلی زودتر با یه ادم خوب و مقبول ازدواج کنم.من سنم ۳۳ ساله.استرس گرفتم. قبلا خواستگار زیاد داشتم الان دوسه ساله هبچ کس نیست دیگه. سرنمازات دعام کن لطفا

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
گفتی دعات گیراست بهت میگما😕 میشه واسه منم دعا کنی بتونم خیلی زودتر با یه ادم خوب و مقبول ازدواج ک ...

چشم . حتما دعا ميكنم . ولي ميدونستي اگر روش درست دعا كردن رو بلد باشي دعاي تو در حق خودت صد در صد مستجاب ميشه و دعاي من در حق تو 70 - 80% مستجاب ميشه . درخواست ميدم قبول كن تا برات تايپ كنم و بخون . من در ماه 4 - 5 روز هم نماز نميخونم . فكر نكن خيلي مومنم . تو به راحتي ميتوني مستجاب الدعا بشي . به شرطي كه چند ساعت براي مطالعه وقت بزاري . يه حقايقي رو ياد بگيري . بعدش ميشي يه آدم مستجاب الدعا . خيلي هم آسونه . 33 سالته . به نظر من اگر دعا كني 34 سالگي ازدواج ميكني .