2733
2739
عنوان

چقد بده ادم کاربر قدیمی باشه

137 بازدید | 8 پست

مخصوصا من ک تاپیکم زیاد دارم

مثلا یکی یهو یاد ی تاپیک قدیمی ام میفته میگ فلان مشکلت چی شد؟ بنده خداعم قصد بدی نداره فقط میخواد حالی بپرسه یا خبری بگیره

ولی ادم یاد اتفاقات قدیم میفته اعصابش خورد میشه

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

احتمالا نیام دیگ با این کاربریم یا کاربری دیگ بزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

افرین کاربریتو بده به من

لًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًعنت^بهت^فقًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًط^خواستم^زمین‌ًًًًًًُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُو^جهنم^کنمًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًً!
افرین کاربریتو بده به من

میخوای چیکار😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخوای چیکار😂

وارد اون شم با اون کار کنم  قدیمی دوس دارم  تولخداااا

لًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًعنت^بهت^فقًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًط^خواستم^زمین‌ًًًًًًُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُو^جهنم^کنمًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًًً!
وارد اون شم با اون کار کنم  قدیمی دوس دارم   تولخداااا

فکرامو بکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
فکرامو بکنم

ای جانم  اکانت زدی  منتظرتم