2733
2734

چاق هم نیستم ک بگم نگران سلامتیمن

هروقت میرم اشپزخونه تا ی چیز بخورم صددرصد ی تیکه بارم میکنن 

الان رفتم اشپزخونه خرما بخورم هنوز یدونه نخورده تو دستم بود مامانم برداشت گف اونا مال خاهرتن

خرما هم ی قوطی پر بود 

منم از حرص همونجوری گذاشتم دیگ نخوردم

داد بیداد کردم ک همتون گیر ب خورد خوراک من میدین 

الان هم شکایت منو ب پدرم ک چون گفته خرما واس ابجیشه داد بیداد کرده و کلی غر زد 

بابامم گف خجالت بکش تو اصلا نباید بحث خوردن بکنی واست شرمه

فاز این خانواده هایی که خوراکی هارو تقسیم اراضی میکنن چیه حاجی

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿
2731

وای منم هی به دخترم تذکر میدم

اخه یکم اضافه وزن داره نگران سلامتیشم

کاش لاغر بود همه چی تو زندگی رو میخورد

واسم مهم نیست

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان۶۰.۹۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
فاز این خانواده هایی که خوراکی هارو تقسیم اراضی میکنن چیه حاجی

به خدا من به محض این که خوراکی بخرم

بین بچه هام تقسیم میکنم مبادا به یکی کم برسه به یکی بیشتر

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان۶۰.۹۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
به خدا من به محض این که خوراکی بخرم بین بچه هام تقسیم میکنم مبادا به یکی کم برسه به یکی بیشتر

کار خوبو شما میکنی

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿

بخدا قسم منم مثل توهستم لاغرم بعلاوه مامانم هر کوفتی بخره اول برای خواهرم جدا می کنه وقایم می کنه براش هرچی هم دوست داشته باشه براش می خره حالا من یه چی بخوام نمی خره کلی بهونه الکی می یاره ولی اگر اون بخواد سریع براش می ره می خره