2752
2734
عنوان

نظرتون راجب این افراد چیه؟

471 بازدید | 39 پست

سلام دوستان 

من پیجم شخصیا و فقط دوستا و خانواده  نزدیکان فالو دارن منو 

موضوع صحبتم اون دسته از فالورام هستن که خیلی وقتا استوری میزارن چه شادی چه غم جواب میدم ریپلای میکنم یا حداقل لایک میکنم و کلا سعی میکنم انرژی مثبت بدم!

ولی یسریاشون اینجوری نیستن مثلا استوری تولدمو گذاشتم دیدن و رد شدن  من اصلا تو قید وبند این چیزا نیستم ولی واقعا بهم برخورد  تولد ادم بنظرم  یه رویداد مهمه و متاسفانه دلم نمیاد ریموشون کنم! شما چه واکنشی نشون میدین؟ 

2731

من همیشه ریپلای میکنم و جواب میدم

ولی دیگه تصمیم گرفتم این کارو نکنم

چون هیچوقت هیچکس ب من تبریک نگفت و حتی ی لایک ساده هم نکردن

علتش هم کاملا مثل روز برام روشن و مشخصه

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

هیچی😐

به پشمم نیست 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
واقعا ممکنه حسود باشن؟  مگه میشه ادم انقد بی تفاوت من خیلی کم پیش میاد استوری بزارم اینو گفتم ب ...

آره من دقت کردم دقیقا اونایی که حسودن ری اکشن ندارن بخصوص برای شادیا

من همیشه ریپلای میکنم و جواب میدم ولی دیگه تصمیم گرفتم این کارو نکنم چون هیچوقت هیچکس ب من تبریک ن ...

دقیقا منم مثل شمام ...الان فک میکنم میگم خدایا الان اینا چقدر خودشونو دست بالا گرفتن  که تولدمو حتا تبریک نگفتن  

منم ازین ببعد هرکی هرکاری کرد در مقابلش همون کارو میکنم

2706