2733
2734
عنوان

دکتر واسم قرص کلردیازپوکساید نوشته کسی خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 159 پست
فک نکنم از پرولاپست باشه بنظر میاد کم خونی هم داری و عضلاتت ضعیفه اخه من زمانی ک بدنسازی کار میکردم ...

ورزش می کنما

ولی کم خونی رو دو سه تا دکتر هم اتفاقا بهم گفتن

ولی نرفتم دنبال بررسیش😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
ورزش می کنما ولی کم خونی رو دو سه تا دکتر هم اتفاقا بهم گفتن ولی نرفتم دنبال بررسیش😂

قطعا داریش مولتی ویتامین بخور.الانم ک بیداریم توقعم داریم بدنمون عین ساعت کار کنه😑😂

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به دکترت اعتماد کن و هی پرس و جو نکن

داروهارو از یک چهارم و نصف و کامل به ترتیب شروع کن و همینطور هم قطع کن

کلردیازپوکساید منو خیلی خواب‌آلود میکرد اما داروی خوبیه و خیلی تجویز میشه

2731
اخه من میرم که خودمو مشغول کنم وسط همون کار هم تو ذهنم که این فکر میاد که وای الان وسط مثلا رستوران ...

وسواس فکریه این ،همه ی ادما کموبیش افکار منفی میاد سراغشون بالاخره که تا اخر عمر اینجوری نمی مونه حالتت من بت قول میدم بعد. از مدت برات دیگ عادی میشه وقتی میبینی افکار منفیت اتفاق نمیفتن

شما چیکار کردید که خوب شدید ؟؟🥺

منم یه سری افکار همینجوری بازم میاد سراغم فقط دیگ میتونم کنترلش کنم فک نکن فقط خودت اینجوری هستی عزیزم خیلیا هستن فقط کنترلش میکنن قلق خودت باید دستت بیاد اون لحظه حتما اب بخور نفس عمیق بکش برو لب پنجره هوای بیرون بهت بخوره 

مثلا هرروز میخورذید ؟؟؟؟ تا چه مدت ؟؟؟

من هر روز میخوردم پراانول یکی کلردیاز پوکساید ۲ تا گفت بخور تا آروم شی من یک ماه خوردم الانم وقتایی ک یهو حالم بده و تپش میگیرم میخورم ولی دیگ هه‌ر روز نمیخورم

2706