2733
2734
عنوان

به این جمله اعتقاد دارین ؟ " خرجت بیش ، ارجت بیشتر "

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 49 پست

نمیتونم قطعی بگم ولی من خودم کلا آدمی نیستم که زیاد خرج کنم و بریز بپاش کنم،در حد کاملا معمولی....و همیشه شوهرم میگه بهم که تو زن خوبی هستی ،من میدونم مثل بقیه خرج نمیکنی و قدرتو میدونم...

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟

راستش ندیدم 

ب نظر من همه چی برمیگرده ب نوع رفتار خود آدما 

دیدم آدمهایی ک خرج میکنن خیلی ب خودشون بها میدن و بقیه هم مراعاتشون رو میکنن ولی در حقیقت اینک بعضیاشون چون انقدر خودخواهن دوست داشتی نیستن ، کسی راضی نیست تو جمعشون باشه همیشه یه تنهایی باهاشون هست

خیر 

آدم باید میانه رو باشه 

نه اینکه دست بکن داشته باشی و تیغ زن و آویزون باشی دائم 

نه اینم که خط بزنی رو خودت و خواسته هات و ارزشت رو بیاری پایین 

باید یه وضع مالی طرف هم توجه داشت وقتی طرف نداره یا دستش تنگه شما با خرج کردن زیاد اونو بهش فشار میاری و تازه از چشمش هم میفتی 

هر چیزی ی موقعی داره

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2731
اره و  متاسفانه همیشه سعی کردم قناعت داشته باشم تو زندگی و این باعث شده شوهرم فک کنه من ...

نگین این حرفا رو واقعا😶

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
نه به حد وسط اعتقاد دارم،به آویزون بودن و زیاده روی کردن اعتقادی ندارم

خب ببین یه جاهایی باید کوتاه بیای

ولی اینکه همیشه کم توقع و قانع باشی و هیچی از طرفت نخوای به نظرم ارزش خودتو میاری پایینن...

من دیدم  خانومایی که بیشتر واسه خودشون خرج کردن و به خودشون رسیدن و از حقشون کوتاه نیومدن شوهراشون بیشترررر عاشقشونه ... 

منظورم سلیطه بودن و ولخرج بودن نیست ... منظورم ارزشیه که برای خودشون قائل هستن ...

چرا؟  من اینقدر دور و اطرافم دیدم که به شدت اعتقاد دارم به این جمله ...

چون قبول ندارم😂 یعنی چی آخه؟ خرج ارج میاره؟ آویزون بودن؟ من اطراف شما رو نمیدونم ولی اطراف من اینطور نیست. و اینکه قانع بودن رو بیشتر می‌پسندم.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
خب ببین یه جاهایی باید کوتاه بیای ولی اینکه همیشه کم توقع و قانع باشی و هیچی از طرفت نخوای به نظرم ...

یعنی اگر از شوهرت چیزی بخوای باعث بالا رفتن ارزش میشه؟ واقعا به این چیزا اعتقاد دارید؟ شایدم دارید😊 من به شخصه به نظرم قناعت و به قول شما کم توقعی در مواقعی که میدونی اگر توقع داشته باشی به شوهرت آسیب میزنه یا سختش میشه خیلیم خوبه.

نگین این حرفا رو واقعا😶

اینو واقعا از رو تجربه گفتم

با این که من سر کار میرم و خودم درامد دارم

اما

شوهرم یه بار به زنداییم گف اگه کسی که زیاد پول خرج نمیکنه 

بهش پولم ندی بازم میتونه زندگیشو بچرخونه

ولی شما که همیشه خرج کردی برات سخته

😤

اللهم عجل لولیک الفرج 💚💚💚

اگه اون آدم ظرفیت نداشته باش به هیچ عنوان 

که متاسفانه هر کی رو دیدم بی ظرفیت بود

به اسم روشن فکری و ملی گرایی، نژاد پرستی و بی منطقی را پشت اسم یک پادشاه عادل و بزرگ پنهان نکنیم.

زن با ورود به اجتماع با کتاب خوندن با ادامه تحصیل دادن و برای خودش کسی شدن ارج پیدا میکنه نظر من اینه خرج هم بله باید در حد نیازش بکنه ک سرخورده و بی اعتماد به نفس نشه ولی بیاد خودشو غرق طلا و وسیله های خونه کنه ولی اون شوهر بدبخت هم ازش عاصی باشع نه خوب نیس حد وسط 

من اصلا اعتقاد ندارم اون ادمی ک تو ۲۵ سالگیش داری مدام ازش تقاضا میکنی و براش خرج میتراشی همون ادمی ...

من معتقدم آدم باید توو حال زندگی کنه و از جَوونیش لذت ببره ... اون کارایی که توو ۲۵ سالگی انجام میدی توو ۶۰ سالگی دیگه لذتی برات نداره ... اصلا از کجا معلوم ۶۰ سالگیت رو دیدی ؟؟! 

هی پول جمع کنی و از  جَوونی و حس و حالش بزنی که در پیری آرامش داشته باشی ؟! 

چرا به هرحال آینده نگری هم مهمه ولی نه در حدی که از تموم لذت هایی که میتونی توو جَوونیت تجربه شون کنی بگذری ...

2706