2733
2739
عنوان

هات چاکلت!

241 بازدید | 28 پست

خیلی تعریفشو شنیده بودم امروز بار اول خوردم اصلا قابل اون همه تعریف و نداشت !من شکلات خیلی دوست دارم اما این اصلا باب میلم نبود 🥵🥴

نسکافه خدایی از اون بهتره 

الان یکم حس حالت تهوع دارم طبیعیه؟!🤐😂

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  

آره طبیعیه

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چای ماسالا 

کاپوچینو بهتره

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
2740
عه! پس چرا اینقدر تعریف میکنن؟!!!!!

دیگه بعضیا دوست دارم من خودمم دوست دارم ولی زیاد غلیظ نه نسکافه خوشمزه تره

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

مارکش خوب نبوده

منم قبلا چندمدل گرفتم اصلا خوب نبود

ولی یه مارک دیگه از کیش گرفتم عالیهههه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706